Śliczna Iza z M jak miłość jednym ZDJĘCIEM oszołomiła fanów. Adriana Kalska postawiła na naturalny wygląd – ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Śliczna Iza z M jak miłość jednym ZDJĘCIEM oszołomiła fanów. Adriana Kalska postawiła na naturalny wygląd – ZDJĘCIA

M jak miłość

Śliczna Iza z M jak miłość jednym ZDJĘCIEM oszołomiła fanów. Adriana Kalska postawiła na naturalny wygląd – ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość" zachwyca fanów urodą, odkąd pojawiła się na ekranie. Kiedy Adriana Kalska została Izą, ukochaną i żoną Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), szybko stała się jedną z najbardziej ulubionych aktorek serialu. Pewnie dlatego, że oprócz olśniewającej urody Iza może pochwalić się także anielskim charakterem. Prywatnie Kalska była narzeczoną grającego jej serialowego męża Mikołaja Roznerskiego, ale ponad 7 miesięcy t5emu para rozstała się. Dziś Kalska olśniewa naturalnym wyglądem i fani - zwłaszcza płci męskiej - padają jej do stóp! Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Iza z "M jak miłość" zachwyciła fanów jednym ZDJĘCIEM!

Adriana Kalska wciela się w Izę w "M jak miłość" już od 7 lat i można śmiało powiedzieć, że gwiazda przez ten czas nie tylko wcale się nie zmieniła, ale wygląda coraz piękniej! Żona serialowego Marcina Chodakowskiego z miejsca zyskała sympatię widzów, bo jej postać jest nie tylko ładna, ale i mądra i dobra. Prywatnie para gwiazd "M jak miłość" zdecydowała się 7 miesięcy temu na rozstanie i aktualnie Kalska i Roznerski tylko na ekranie występują razem. Na szczęście ślicznej Izie nic a nic to nie zaszkodziło!

Iza z "M jak miłość" stawia na naturalność

Kiedy Iza z "M jak miłość" wrzuciła na swój profil na Instagramie aktualne ZDJĘCIE, pod którym fani prawie oszaleli w komentarzach! Tak wielu serduszek i wyznań miłości trudno szukać u innych gwiazd. Czym Kalska tak oszołomiła fanów - zobacz TO w GALERII!

Nie przegap: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

- Ślicznotka❤️❤️❤️ - jako pierwsza skomentowała ZDJĘCIE Izy z "M jak miłość" Hanna Śleszyńska (w serialu matka Anety). A potem poleciały już wyznania!

Śliczna Ada

- Miłego dnia Bella❤️

Ślicznie Ada wyglądasz ❤️

- Ja też Śliczna Ado życzę Ci samych dobrych dni i aby ten uroczy uśmiech zawsze gościł na Twojej ślicznej buzi ??? Pozdrawiam ??

- Piękny uśmiech Pani Ado dobrego dnia i jak najwięcej tego szczerego uśmiechu ??

- Cudowna jesteś ?❤️❤️

- Śliczna ?bardzo uwielbiam ten uśmiech !?

Zobacz też: M jak miłość. Mikołaj Roznerski przyłapany na czułościach z miłością swojego życia! To już nie jest Adriana Kalska - ZDJĘCIA

Gwiazdy M jak miłość urządziły Teresie Lipowskiej niezwykłą niespodziankę. Polały się łzy!
Najnowsze