M jak miłość

Siostra Jagody z M jak miłość. Nigdy wcześniej nie pojawiła się w serialu - ZDJĘCIA

2023-07-21 10:45

Jagoda (Katarzyna Kołeczek) z "M jak miłość" odzyskała ojca, którym okazał się policjant Staszek (Sławomir Holland), dołączyła do rodziny Popławskiego i jego żony Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura), ale na tym nie koniec niespodzianek! Na planie nowego sezonu "M jak miłość" obok Jagody pojawiła się jej siostra! Czy to możliwe, że córka Staszka, siostrzenica Józefa Modrego (Stefan Friedmann) będzie miała jeszcze rodzeństwo, którego istnienia nie była świadoma? Podobieństwo między Jagodą, a kobietą, której twarz została ujawniona na zdjęciach z planu jest uderzające. Wyglądają i ubierają się tak samo, jak siostry. Zobacz to w naszej GALERII.

Czy Jagoda z "M jak miłość" w nowym sezonie będzie miała też siostrę?

Ile jeszcze tajemnic Jagody wyjdzie na jaw w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2023? Sporą sensacją był już fakt, że po latach dowiedziała się, że jest córką Staszka Popławskiego, że jej matka Alicja całe życie ją okłamywała, a biologiczny ojciec, który zmarł tuż po narodzinach Jagody, wcale nie pochodził z Gdyni. Gdyby nie Józef Modry rodzinny sekret nigdy nie ujrzałby światła dziennego. Na trop prawdziwego ojca naprowadziło Jagodę zdjęcie sprzed lat z pielgrzymki, na której Alicja poznała Staszka. To wtedy połączył ich romans, który nie przetrwał nawet jednych wakacji. Ale owocem ich gorącej miłości była ciąża Alicji.

Tyle faktów z przeszłości Jagody i jej matki w "M jak miłość"! Od momentu gdy wyniki badań DNA potwierdziły, że jest córką Staszka, miejscowy policjant z Grabiny przyjął ją do swojej rodziny. Jak drugą córkę zaczęła też Jagodę od razu traktować Krystyna. Życzliwość żony ojca sprawiła, że Jagoda zapragnęła dowiedzieć się czegoś więcej o nowej rodzinie, zwłaszcza o młodszej siostrze Lilce (Monika Mielnicka), której nawet nie poznała.

Czy w nowym sezonie "M jak miłość" dojdzie do spotkania Jagody z nową siostrą? Niewykluczone, ale bardziej intrygujące sceny rozegrały się już na planie kręconych kolejnych odcinków serialu. Obok Jagody pojawiła się już jej zupełnie inna siostra! O kogo chodzi? W relacji zza kulis "M jak miłość" u Katarzyny Kołeczek na Instagramie jest zdjęcie z tajemniczą kobietą, która jest do niej bardzo podobna. "Siostry z planu. Ale kto tu kogo ubiera? Dziewczyny mają ten sam styl" - zauważyła ekranowa rywalka Kołeczek, Justyna Karłowska.

Siostrą Jagody na planie "M jak miłość" jest Bożena Czulec z produkcji serialu, z którym Kołeczek i Karłowska przyjaźnią się w pracy. Marne szanse, żeby w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach Jagoda oprócz Lilki miała jeszcze drugą siostrę.

M jak miłość. Powrót Oli zniszczy szczęście Jagody i Tadeusza! Będzie ostra walka o sadownika
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze