Zmiany w życiu serialowych gwiazd: Anna Mucha w ciąży - nie tylko w serialu, Damięcki rozwiódł się!

2011-06-10 11:42 Katarzyna Jaraczewska

Wielkie zmiany w życiu Anny Muchy i Mateusza Damięckiego. Gwiazda "Prosto w serce" ma być już w 4. miesiącu ciąży. A znany m. in. z "Chichotu losu" Mateusz Damięcki tydzień temu rozwiódł się, zaledwie po... ośmiu miesiącach małżeństwa.

O ciąży Anny Muchy (31 l.) wygadał się w weekendowym "Dzień Dobry TVN" Andrzej Sołtysik, kilka dni później potwierdziła plejada.pl, ale dopiero dziś tygodnik "Na żywo" podał, że aktorka jest już w 4. miesiącu ciąży! Ania jest ponoć zachwycona perspektywą macierzyństwa.

Czy ta nie potwierdzona oficjalnie ciąża będzie dla niej utrudnieniem w pracy na planie? Nie, ponieważ Monika Milewska, bohaterka "Prosto w serce", również będzie spodziewała się dziecka- oczywiście, z Arturem. A zdjęcia do serialu zakończą się w październiku.

>>> Prosto w serce - oglądaj online zwiastun SENSACYJNEGO 113. odcinka serialu

Kompletnym zaskoczeniem okazała się natomiast wiadomość o rozwodzie przystojnego Mateusza Damięckiego (30 l.) z żoną, Patrycją Krogulską. Ich wrześniowy, wystawny ślub był wydarzeniem towarzyskim. Państwo młodzi wydali na niego ok. 100 tysięcy złotych. Szybko jednak zaczęły dochodzić wieści o wielkim kryzysie w małżeństwie aktora. I stało się, tydzień temu Damięcki rozwiódł się z żoną. Informację tę potwierdziła oficjalnie  portalowi plejada.pl mama, i jednocześnie menedżerka Mateusza, Joanna Damięcka.

Aktor ma też inny powód do zadumy: telewizyjna Jedynka waha się, czy realizować drugą serię "Chichotu losu" - produkcji, w której Damięcki grał jedną z głównych ról.

 

Najnowsze