Rafał odejdzie z M jak miłość? Zostanie całkiem sam na komisariacie w nowym sezonie!

i

Autor: Instagram Rafał odejdzie z M jak miłość? Zostanie całkiem sam na komisariacie w nowym sezonie!

M jak miłość

Rafał odejdzie z M jak miłość? Zostanie całkiem sam na komisariacie w nowym sezonie!

Rafał na pewno wróci do "M jak miłość" po wakacjach. Jednak nie wiadomo na jak długo. W szczerym wywiadzie, jakiego udzielił grający Stadnickiego Jakub Kucner, wyszło na jaw, że to co najbardziej lubi na planie "M jak miłość", to atmosfera na komisariacie w Lipnicy. Tyle, że z dawnych policyjnych kumpli Rafała nikt już nie został! Andrzejek (Tomasz Oświeciński) zginął w tragicznym wypadku samochodowym, a Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik) nagle zniknęli z serialu, uciekając przed mafią. Nawet dawny komendant Staszek (Sławomir Holland) pojawia się w "M jak miłość" z rzadka i tylko u matki Lilki (Monika Mielnicka), Krystyny (Dorota Chotecka). Czy osamotniony Rafał pójdzie w ślady kolegów i pożegna się z widzami?

Ostatni policjant "M jak miłość" zniknie z serialu? Spowiedź Kucnera daje wiele do myślenia

Rafał w "M jak miłość" to ostatni policjant ze "starej" gwardii na lipnickim komisariacie. Najpierw odszedł komendant Staszek, którego na stanowisku zastąpił Janek. Później Morawski razem z Sonią musieli uciekać przed mafią i zrobili to tak skutecznie, że w ogóle zniknęli z ekranu. Śmierć Andrzejka była tragicznym finałem tej czarnej serii pożegnań. Jaki los czeka samotnego Stadnickiego?

Rafał w "M jak miłość" jako dobry syn pedofila mordercy 

Rafał trafił do "M jak miłość" dzięki wparciu ważnej w swoim życiu kobiety. 5 lat temu Stadnicki, syn pedofila mordercy pokazał wszystkim, jak można sobie poradzić z rodzinną klątwą i zostać równie dobrym człowiekiem, co policjantem. Do tego Rafał jest bardzo przystojny, więc jego sercowe zawirowania z zapartym tchem śledziła szczególnie żeńska publiczność "M jak miłość". Czy to już koniec tej przygody?    

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Paweł wreszcie przejrzy na oczy! Tylko Marysi wyjawi, co naprawdę myśli o France - ZWIASTUN

M jak miłość. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Jakub Kucner w szczerym wywiadzie dla programu „Pytania (nie)poważne” w TVP wyznał, co jest dla niego najważniejsze na planie "M jak miłość". Okazuje się, że to rewelacyjna atmosfera w serialowym komisariacie dawała aktorowi siłę i motywację do jeszcze lepszej pracy. Tyle, że z tego nastroju nie zostało już nic! Bez Soni, Janka i Andrzejka osamotniony Rafał wiele nie zdziała. Czy to oznacza, że będzie żegnał się z serialem w nowym sezonie? A może zmontuje nową ekipę?

- Zawsze każde spotkanie z moją ekipą posterunkową, czyli z moimi kolegami z planu - tak w TVP odpowiedział Kucner na pytanie: "Najlepiej z planu "M jak miłość" wspominam...". 

- Każdy dzień jest przeżyciem i każdy dzień jest śmieszny - dodał gwiazdor "M jak miłość". - Zawsze ktoś rzuci jakimś żartem. Nie będę mówił, że najczęściej ja, zawsze coś ciekawego wymyślę - uśmiechnął się gwiazdor. 

Smutne pożegnanie Rafała

Za moment jednak twarz Kucnera w programie TVP smutnieje. - Zawsze wszystkie spotkania z taką ekipą naszą, posterunkową paczką, z którą graliśmy, były takim fajnym wspomnieniem z planu i myślę, że będę je pamiętał do końca życia...

Nie przegap: Tajny ślub Lilki z M jak miłość? Monika Mielnicka odebrała kosmicznie drogą suknię! To on będzie jej mężem? – ZDJĘCIA 

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze