M jak miłość po wakacjach. Paweł wreszcie przejrzy na oczy! Tylko Marysi wyjawi, co naprawdę myśli o France - ZWIASTUN

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach. Paweł wreszcie przejrzy na oczy! Tylko Marysi wyjawi, co naprawdę myśli o France - ZWIASTUN

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Paweł wreszcie przejrzy na oczy! Tylko Marysi wyjawi, co naprawdę myśli o France - ZWIASTUN

2022-08-24 20:52

W nowym sezonie "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) zrozumie, że jego żona nie jest tym, za kogo się podaje! Nie da się dłużej karmić kłamstwami Franki (Dominika Kachlik), która ukrywa przed nim większość swojego życia. W końcu nadejdą dni prawdy, a Zduński zorientuje się, że ukochana to kłamczucha! Zwiastun "M jak miłość" po wakacjach ujawnia sceny jak Paweł pójdzie po poradę do matki i to właśnie Marysi (Małgorzata Pieńkowska) zwierzy się, że przeczuwa najgorsze. Nie będzie miał podstaw, by ufać ukochanej. Małżeństwo Zduńskich stanie pod dużym znakiem zapytania. Zobacz ZDJĘCIA i ZAPOWIEDŹ nowego sezonu "M jak miłość".

Paweł w "M jak miłość" po wakacjach 2022 zwierzy się Marysi, że już nie ufa France

Paweł w kolejnych odcinkach "M jak miłość" spostrzeże, że Franka to nie ta dziewczyna, którą pokochał i poślubił. Góralka ujęła go dobrem, wdziękiem i szczerością, a Zduński zobaczy, że z tym ostatnim ma ostatnio spory problem. Paweł nie ma pojęcia, jak wiele ukrywa dziewczyna. Nie wie, że kiedyś była w ciąży i urodziła synka Adama (Liam Culbreth), który do 10 lat mieszka w USA, pod opieką Marty i Karola Lewickich, małżeństwa, które co roku wysyła krótkiego maila z informacją o chłopcu. 

Franka nie zająknęła się słowem o swojej przeszłości i zataiła przed Pawłem istnienie jej dziecka. Zduński w "M jak miłość" po wakacjach nie wytrzyma dłużej oszustw i powie matce, że ma już serdecznie dość takiego zachowania. - Ja czuję, że ona nie jest ze mną szczera - przyzna Paweł Marysi w jednym z nadchodzących odcinków "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. 

Przeczytaj: Tajny ślub Lilki z M jak miłość? Monika Mielnicka odebrała kosmicznie drogą suknię! To on będzie jej mężem? – ZDJĘCIA

M jak miłość. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Paweł ucieknie od Franki w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej 2022? 

Zduński będzie miał serdecznie dość oszustw żony w "M jak miłość" po wakacjach i nawet rozmowa z Rogowską niewiele da. W zapowiedzi najnowszych odcinków "M jak miłość" widać, jak Franka wpada w panikę, bo Paweł od niej ucieka. Nie wiadomo jednak, na jak długo odwróci się Paweł, ale pewnym jest pojawienie się syna Franki w Polsce. Adam przyjedzie do Warszawy z opiekunami, a Zduński dowie się o jego istnieniu. Jak zareaguje na wieść, że żona rodziła już dziecko, o czym nie raczyła poinformować?

Rafał Mroczek i Dominika Kachlik pracowali na planie "M jak miłość" przez większość wakacji i często dodawali wspólne zdjęcia lub wideo. Stąd można wnioskować, że Franka i Paweł nie rozstaną się w "M jak miłość" po wakacjach, a jedynie czeka ich kryzys. Wszystko powinno się jednak ułożyć, a Marysia z pewnością wesprze syna w każdej sytuacji. 

Przeczytaj też: M jak miłość. Adriana Kalska zmieniła się nie do poznania! Już nie będzie dawnej Izy w nowym sezonie? - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze