Przebiegła kuzynka Mostowiaków z M jak miłość znów w serialu. Po latach Joanna Osyda wraca w nowej roli na ekran - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA/ Instagram Przebiegła kuzynka Mostowiaków z M jak miłość znów w serialu. Po latach Joanna Osyda wraca w nowej roli na ekran - ZDJĘCIA

Przebiegła kuzynka Mostowiaków z M jak miłość znów w serialu. Po latach Joanna Osyda wraca w nowej roli - ZDJĘCIA

2021-06-24 21:42

Joanna Osyda w "M jak miłość" sześć lat temu grała bohaterkę, której nienawidzili wszyscy, która zatrzęsła rodziną Mostowiaków do tego stopnia, że omal nie stracili domu w Grabinie! Jako Janka, a właściwie Jane Buford, daleka kuzynka, wnuczka zmarłej siostry Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) pojawiła się znikąd w "M jak miłość" i chciała odebrać Mostowiakom ukochany dom. Od odejścia 32-letniej aktorki z serialu minęło już sporo czasu, ale teraz Osyda wraca na ekran. To będzie zupełnie inna rola. Zobaczcie kogo zagra serialowa Janka z "M jak miłość"!

Joanna Osyda grała w "M jak miłość" przez trzy lata, teraz wraca do serialu!

Była jednym z czarnych charakterów w "M jak miłość", nienawidzili jej widzowie, ale zmarły Lucjan Mostowiak miał do niej słabość, bo widział w niej swoją nieżyjącą siostrę Hannę. Janka Buford jako "nowa Mostowiaczka", kuzynka rodziny pojawiła się w Grabinie w 978 odcinku "M jak miłość" w marcu 2013 roku i przez dwa lata pokazała się z jak najgorszej strony. Nie dość, że chciała wykończyć Lucjana, odbierając mu dom w Grabinie, jako część spadku do zmarłej babci, to jeszcze ujawniła jedną z bardziej bolesnych tajemnic rodziny, związaną właśnie z siostrą Lucjana!

Nie przegap: Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

Ostatecznie w "M jak miłość" nie udało jej się przejąć majątku Mostowiaków i zyskała nawet sympatię dziadka Lucjana. Czuja i przewidująca Barbara (Teresa Lipowska) nigdy jednak nie miała o Jance dobrego zdania.I nie pomyliła się, bo to właśnie Janka chciała rozbić związek Marcina (Mikołaj Roznerskli) i Kasi (Agnieszka Sienkiewicz).

W "M jak miłość" w 2014 roku udawała przyjaciółkę Chodakowskiego, by rozdzielić go z ukochaną. A kiedy Kasia zmarła po urodzeniu Szymka (Staś Szczypiński) to Janka marzyła o tym, żeby zostać nową mamą syna Marcina. Po wielu nieudanych próbach zdobycia Marcina poddała się! Ostatecznie Joanna Osyda odeszła z "M jak miłość w finale sezonu w 2015 roku, a Janka wyjechała do USA.

Dla 32-letniej byłej gwiazdy "M jak miłość" przez długi czas nie było miejsca w stałej obsadzie żadnego serialu. Joanna Osyda grała tylko niewielkie epizody, m.in. w "Koronie królów", "Echo serca", "Na dobre i na złe". Teraz aktorka ma szansę znowu pokazać swój talent w popularnym serialu i większej roli. Na Instagramie Osydy pojawiło się jej zdjęcie z planu "Na Wspólnej".

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą

Sprawdź też: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

Kogo Joanna Osyda zagra w "Na Wspólnej"?

Po roli podłej Janki w "M jak miłość" Joanna Osyda w "Na Wspólnej" może zagrać zupełnie inną postać. Na razie nie wiadomo kim będzie jej bohaterka, ale aktorka zdradziła już, że będzie miała męża i syna. I to już na pewno będzie ją różniło od samotnej, nieszczęśliwej Janki, która nie znalazła miłości w "M jak miłość". Osyda w serialu TVN pojawi się dopiero późną jesienią, bo odcinki nagrywane są ze sporym wyprzedzeniem.

M jak miłość. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)

i

Autor: AKPA/ Niemiec M jak miłość. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
M jak miłość. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Barbara (Teresa Lipowska)

i

Autor: AKPA/ Niemiec M jak miłość. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 986. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 986. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
Najnowsze