Przebiegła kuzynka Mostowiaków z M jak miłość znów w serialu. Po latach Joanna Osyda wraca w nowej roli - ZDJĘCIA

2021-06-24 21:42
Przebiegła kuzynka Mostowiaków z M jak miłość znów w serialu. Po latach Joanna Osyda wraca w nowej roli na ekran - ZDJĘCIA
Autor: AKPA/ Instagram Przebiegła kuzynka Mostowiaków z M jak miłość znów w serialu. Po latach Joanna Osyda wraca w nowej roli na ekran - ZDJĘCIA

Joanna Osyda w "M jak miłość" sześć lat temu grała bohaterkę, której nienawidzili wszyscy, która zatrzęsła rodziną Mostowiaków do tego stopnia, że omal nie stracili domu w Grabinie! Jako Janka, a właściwie Jane Buford, daleka kuzynka, wnuczka zmarłej siostry Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) pojawiła się znikąd w "M jak miłość" i chciała odebrać Mostowiakom ukochany dom. Od odejścia 32-letniej aktorki z serialu minęło już sporo czasu, ale teraz Osyda wraca na ekran. To będzie zupełnie inna rola. Zobaczcie kogo zagra serialowa Janka z "M jak miłość"!

Joanna Osyda grała w "M jak miłość" przez trzy lata, teraz wraca do serialu!

Była jednym z czarnych charakterów w "M jak miłość", nienawidzili jej widzowie, ale zmarły Lucjan Mostowiak miał do niej słabość, bo widział w niej swoją nieżyjącą siostrę Hannę. Janka Buford jako "nowa Mostowiaczka", kuzynka rodziny pojawiła się w Grabinie w 978 odcinku "M jak miłość" w marcu 2013 roku i przez dwa lata pokazała się z jak najgorszej strony. Nie dość, że chciała wykończyć Lucjana, odbierając mu dom w Grabinie, jako część spadku do zmarłej babci, to jeszcze ujawniła jedną z bardziej bolesnych tajemnic rodziny, związaną właśnie z siostrą Lucjana!

Nie przegap: Tomek z M jak miłość zmarł, ale teraz Andrzej Młynarczyk wraca w nowej roli. Znów będzie policjantem - ZDJĘCIA

Ostatecznie w "M jak miłość" nie udało jej się przejąć majątku Mostowiaków i zyskała nawet sympatię dziadka Lucjana. Czuja i przewidująca Barbara (Teresa Lipowska) nigdy jednak nie miała o Jance dobrego zdania.I nie pomyliła się, bo to właśnie Janka chciała rozbić związek Marcina (Mikołaj Roznerskli) i Kasi (Agnieszka Sienkiewicz).

W "M jak miłość" w 2014 roku udawała przyjaciółkę Chodakowskiego, by rozdzielić go z ukochaną. A kiedy Kasia zmarła po urodzeniu Szymka (Staś Szczypiński) to Janka marzyła o tym, żeby zostać nową mamą syna Marcina. Po wielu nieudanych próbach zdobycia Marcina poddała się! Ostatecznie Joanna Osyda odeszła z "M jak miłość w finale sezonu w 2015 roku, a Janka wyjechała do USA.

Dla 32-letniej byłej gwiazdy "M jak miłość" przez długi czas nie było miejsca w stałej obsadzie żadnego serialu. Joanna Osyda grała tylko niewielkie epizody, m.in. w "Koronie królów", "Echo serca", "Na dobre i na złe". Teraz aktorka ma szansę znowu pokazać swój talent w popularnym serialu i większej roli. Na Instagramie Osydy pojawiło się jej zdjęcie z planu "Na Wspólnej".

M jak miłość. Trudno uwierzyć w to co się dzieje w domu Kingi i Piotrka! Ostatnie chwile przed katastrofą

Sprawdź też: To ona zastąpi Kurdej-Szatan w M jak miłość! Taki będzie koniec historii Joasi i jej wielkiej miłości

Kogo Joanna Osyda zagra w "Na Wspólnej"?

Po roli podłej Janki w "M jak miłość" Joanna Osyda w "Na Wspólnej" może zagrać zupełnie inną postać. Na razie nie wiadomo kim będzie jej bohaterka, ale aktorka zdradziła już, że będzie miała męża i syna. I to już na pewno będzie ją różniło od samotnej, nieszczęśliwej Janki, która nie znalazła miłości w "M jak miłość". Osyda w serialu TVN pojawi się dopiero późną jesienią, bo odcinki nagrywane są ze sporym wyprzedzeniem.

M jak miłość. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
Autor: AKPA/ Niemiec M jak miłość. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
M jak miłość. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Barbara (Teresa Lipowska)
Autor: AKPA/ Niemiec M jak miłość. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość odc. 986. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 986. Janka Jane Buford (Joanna Osyda), Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze