M jak miłość

Pola z rodzicami zniknie z M jak miłość?! Matka Hani Nowosielskiej ogłasza wyjazd z Polski

2023-07-17 14:29

To koniec Poli w "M jak miłość"? Mama Hani Nowosielskiej ogłasza wyjazd do Stanów! Co dalej z rolą uroczej córeczki Kamila (Marcin Bosak), który właśnie dla niej zmienił całe swoje życie? Ewelina Kudeń-Nowosielska, która w "M jak miłość" wciela się w rolę Weroniki oraz Bartłomiej Nowosielski, grający Tadeusza Kiemlicza, chwalą się rodzinnym opuszczeniem kraju i poprosili nawet o rady dotyczące wyjazdu! Czyżby w obsadzie nowego sezonu "M jak miłość" nastąpiły aż takie roszady, a Gryc straci córkę? Wiemy, co dalej!

Pola zniknie z "M jak miłość"? Rodzina Nowosielskich wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych! 

Szokująca wiadomość o planach aktorów z "M jak miłość" pojawiła się pod jednym ze zdjęć na instagramowych profilach Eweliny Kudeń-Nowosielskiej i Bartłomieja Nowosielskiego. To prawdziwi rodzice serialowej Poli, która w "M jak miłość" wciela się w rolę rezolutnej córki Kamila Gryca. To dla niej prawnik zmienił się nie do poznania, pokochał dziecko całym sercem, chociaż kiedyś był cwaniakiem i bawidamkiem. W wychowaniu małej Poli wspiera go ukochana Anita (Melania Grzesiewicz), ale wokół nich cały czas kręci się wyrodna Weronika. Przypomnijmy, że kobieta pokazała się od najgorszej strony, ale cały czas ze sobą walczy, by przekonać prawnika, że zasługuje na kolejną szansę i regularny kontakt z córką. Narobiła Kamilowi i jego bliskim wiele krzywd, ale wydaje się, że powoli zaczęła rozumieć swoje błędy. 

Czyżby serialowej Weroniki i Poli miało zabraknąć w kolejnych odcinkach "M jak miłość"? Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski planują wyjazd z Polski do Stanów Zjednoczonych i pokusili się nawet o prośby o rady w związku z podróżą. 

- Nowy Jork 🗽🇺🇸 Co zobaczyć, gdzie zjeść? Macie jakieś sugestie dla naszej czwórki??? Będziemy sprawdzać 😁Nie możemy się doczekać !!! 🥳Spędzimy tam dwa tygodnie, więc liczymy na Wasze sugestie- Nowy Jork i okolice - czytamy we wpisie pod rodzinnym zdjęciem Nowosielskich. Okazuje się, że planują udać się do Stanów jedynie na dwa tygodnie i to nie ma nic wspólnego z przeprowadzką na stałe. 

Co dalej z rolą Poli, Weroniki i Tadeusza z "M jak miłość"?

Widzów "M jak miłość" uspokajamy, bo trzy charakterystyczne postaci nie znikną w nowym sezonie serialu. Wręcz przeciwnie, Tadeusz wejdzie w związek małżeński z Jagodą (Katarzyna Kołeczek), ale z Grabiny wcale nie wyjedzie Ola (Justyna Karłowska), jego dawna wielka miłość. Okaże się także, czy Weronika wreszcie zmieni się na dobre i przestanie sprawiać problemy w życiu Kamila. 

M jak miłość. Podła matka Poli nigdy nie odczepi się od Anity! Znów urobi ją na miłość do córki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze