Patrycja zniknie z M jak miłość? Alżbeta Lenska wraca do hitowego serialu Polsatu - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film Patrycja zniknie z M jak miłość? Alżbeta Lenska wraca do hitowego serialu Polsatu - ZDJĘCIA

Patrycja zniknie z M jak miłość? Alżbeta Lenska zagra w hitowym serialu Polsatu - ZDJĘCIA

2021-12-22 13:56

Patrycja (Alżbeta Lenska) z "M jak miłość" niedługo rodzi i już wiadomo, ale Łukasz (Jakub Józfowicz) nadal nie wie, że zostanie ojcem. Argasińska urodzi i zniknie z dzieckiem z serialu? Alżbeta Lenska pojawi się w innej produkcji, tym razem telewizji Polsat. W "Pierwsza miłość" zagra byłą kochankę Artura (Łukasz Płoszajski). Sam Kulczycki postanowi wrócić do randkowania, odezwać się do byłych partnerek i poprosi Edytę o spotkanie. To właśnie w nią wcieli się Lenska. Czy to oznacza, że wątek Patrycji z "M jak miłość" się skończy, a ona odejdzie z życia Wojciechowskiego na zawsze? Zobacz ZDJĘCIA z planu "Pierwsza miłość" w GALERII ZDJĘCIA.

Patrycja odchodzi z "M jak miłość"? Alżbeta Lenska wystąpi jako Edyta u boku Artura w serialu "Pierwsza miłość"

Termin porodu Patrycji z "M jak miłość" zbliża się wielkimi krokami, ale to nie jest szczęśliwy czas dla Argasińskiej. Tylko ona, Marta (Dominika Ostałowska) i Jerzy (Karol Strasburger) wiedzą, że kobieta urodzi dziecko Łukasza, nie ordynatora. Łukasz w nadchodzących odcinkach "M jak miłość" zawalczy o ukochaną i zaproponuje nawet wspólną ucieczkę. Niestety Argasiński zamknie żonę w domu i zapłaci nowej opiekunce Bognie (Katarzyna Skolimowska) za pilnowanie Patrycji. Ordynator wciska jej dziwne leki i robi z niej wariatkę. Obrócił sytuację tak, że każdy myśli, że Patrycja ma poważne problemy ze zdrowiem psychicznym, a do tego odizolował ją od wszystkich. Tylko Marta zna prawdę, ale nie bardzo ma pole manewru do tego, by ratować koleżankę. Argasińska na pewno urodzi, bo wiadomo już, że Wojciechowski będzie miał synka, ale czy kiedyś zobaczy dziecko na oczy i dowie się prawdy?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1626: Marta przez Argasińskiego skłamie Marysi w żywe oczy. Ordynator poróżni siostry? - ZDJĘCIA

Alżbeta Lenska to nie tylko gwiazda "M jak miłość", ale także innych produkcji. Kiedyś grała w serialu "Pierwsza miłość" i szykuje się jej wielki powrót! To Artur postanowi wrócić do randkowania i zechce odnowić kontakty z byłymi partnerkami. To spotka się ze sprzeciwem m.in. Fabiana (Tomasz Oświeciński), który odradzi mu ten pomysł. Kulczycki niewiele sobie z tego zrobi, bo umówi się na spotkanie z Edytą. Właśnie w tej roli występowała Alżbeta Lenska, która teraz ponownie zagości na planie "Pierwsza miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1625: Pola zginie przez porachunki mafijne? Kamil rzuci się w pościg za niebezpiecznym bandytą - ZDJĘCIA

Wiadomo już, że rola Edyty w "Pierwsza miłość" nie oznacza zakończenia wątku Patrycji z "M jak miłość". Alżbeta Lenska nie rezygnuje z roli Argasińskiej i nadal będzie się pojawiała w hicie TVP2. Przed jej bohaterką bardzo trudny czas, ale też szczęśliwy, bo przecież urodzi pierwsze dziecko! Póki co nie wiadomo jeszcze, co Argasiński zrobi po porodzie żony i czy Łukasz dowie się prawdy, a jeśli tak, to w jaki sposób. Aktorka Alżbeta Lenska zagra w obu serialach, ale jej bohaterki nie będą do siebie podobne charakterowo. 

M jak miłość. Argasiński zamknie Patrycję w więzieniu i będzie miał wspólniczkę! Zrobi z żony wariatkę
Najnowsze