Nagła śmierć w M jak miłość. Artur Skalski w psychiatryku dostanie złe wieści

2019-03-29 14:57 emagu
M jak miłość odcinek 1433, Artur (Tomasz Ciachorowski)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odcinek 1433, Artur (Tomasz Ciachorowski)

W 1433 odcinku "M jak miłość" Artur (Tomasz Ciachorowski) dowie się, że jego wuj (Roch Siemanowski) jest bliski śmierci. Ta informacja dobije Skalskiego. Przebywający w psychiatryku szaleniec będzie chciał wyjść na wolność, by pożegnać się ze swoim jedynym krewnym. Czy dostanie przepustkę? Nagła śmierć w nowych odcinkach "M jak miłość"! Teraz Artur Skalski zostanie zupełnie sam. Pogrążony w żałobie będzie próbował odzyskać Izę (Adriana Kalska)?

"M jak miłość" odcinek 1433 - poniedziałek, 1.04.2019, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" Artur od miesięcy przebywa w psychiatryku i nie może liczyć na wsparcie nikogo, poza uroczą panią doktor (Ewelina Gnysińska). Jego jedyny krewny, który trafił za kraty przez firmowe matactwa jest krok od śmierci...

QUIZ: W podróży po polskich serialach. Jak uważnie je oglądasz?

W 1433 odcinku "M jak miłość" Skalski dowie się, że jego wuj umiera. Będzie załamany wiedząc, że jedyna bliska mu osoba wkrótce zniknie.

-Bardzo mi przykro z powodu pana wujka - powie psychiatra, która skrycie podkochuje się w pacjencie. 
-Nie tak to wszystko miało wyglądać. Ale życie pisze swoje scenariusze, prawda?
-Wyobrażam sobie, że musi być panu ciężko - doda kobieta. 
-Ale pani dodaje mi siłę, żeby to jakoś przetrwać. Dobrze, że pani jest. I czasem, kiedy jest pani tak blisko, mógłbym panią dotknąć - powie Skalski, a pani doktor lekko się wycofa - Proszę się nie bać. Mówię o swoich marzeniach. 

-Do sądu wpłynęły dokumenty potwierdzające, że pana wujek, jedyny żyjący krewny, jest w stanie terminalnym - przekaże Skalskiemu psychiatra i doda, że ona oraz inni specjaliści wypełnili już dokumenty dzięki, którym być może wyjdzie ze szpitala. 
-Nie wyobrażam sobie, żeby się z nim nie pożegnać - wyzna zmartwiony Artur i trudno będzie powiedzieć, czy wciąż gra, czy tym razem naprawdę jest w rozpaczy.
-Proszę być spokojnym. Jestem pewna, że sąd pozytywnie rozpatrzy pana wniosek - doda lekarka.

Najnowsze