M jak MIŁOŚĆ. Wszystkie DZIEWCZYNY PAWŁA Zduńskiego. Kto będzie po Izie?

2013-04-12 8:55

Paweł Zduński (Rafał Mroczek) to prawdziwy lowelas. W jego życiu co chwila pojawia się jakaś nowa kobieta. Od początku serialu M JAK MIŁOŚĆ Paweł miał wiele kobiet. Syn Marysi (Małgorzata Pieńkowska) rozpoczął swoje miłosne życie od starszej od siebie Teresy (Joanna Sydor). Później była Anka (Weronika Rosati), Madzia (Anna Mucha), Majka (Laura Samojłowicz) i Joanna (Agnieszka Więdłocha), a po nich kolejna brunetka. Zduński wpadł w oko swojej szefowej. Iza (Sandra Staniszewska) to prawdziwa femme fatale, która ukryła przed Pawłem, że ma męża. Kto będzie następny na liście dziewczyn Zduńskiego? Czyżby jego kuzynka Janka Buford (Joanna Osyda)?

1. Teresa Makowska (Joanna Sydor) to wielka i nieszczęśliwa miłość Pawła. Teresa była starsza od Zduńskiego, miała za sobą nieudane małżeństwo i dorastającą córkę. Chłopak mimo młodego wieku chciał założyć z Teresą rodzinę i wychować jej córkę. Związek Pawła i Teresy nie należał do udanych, a Zduński chciał się nawet zabić przez kochankę...

2. Ania (Weronika Rosati). Związek z Anką rozpoczął się w wynajętym mieszkaniu na Łowickiej. Paweł traktował Ankę jako "towar zastępczy" po rozstaniu z Teresą.

3. Madzia Marszałek (Anna Mucha). Wielka miłość i ogromne rozczarowanie Pawła Zduńskiego. Rozstali się, kiedy wyszło na jaw, że Magda dla pieniędzy wzięła ślub z Rosjaninem Saszą. Paweł i Madzia to ludzie, którzy nie potrafią ze sobą żyć. Ich uczucie nadal nie wygasło...

4. Sylwia Okońska (Anna Gzyra). Romans z Sylwią rozpoczął się w pracy. Miała zastąpić Pawłowi Madzię. Niestety Zduńskiemu nie udało się zapomnieć o byłej ukochanej. Sylwia miała przez Zduńskiego złamane serce, ale zapomnieli o tym co ich łączyło i przyjaźnią się ze sobą.

M JAK MIŁOŚĆ - więcej o serialu

5. Mirka Kwiatkowska (Andżelika Piechowiak). Pawła i Mirkę łączyła tylko znajomość intymna. Paweł nigdy nie kochał charakternej przyjaciółki Kingi (Katarzyna Cichopek), a seks z Mirką znudził mu się bardzo szybko.

6. Majka Chojnacka (Laura Samojłowicz). Kolejny romans z "Oazy". Podczas związku z Majką Paweł nadal nie mógł zapomnieć o Madzi. Dziewczyna podchodziła do związku ze Zduńskim bardzo poważnie. Był jej pierwszym kochankiem. Niestety on nie potrafił zamknąć pewnego etapu w swoim życiu... Miłość zakończyła się wyjazdem Majki.

7. Joanna Liberadzka (Agnieszka Więdłocha). Związek z Joanną zapowiadał się niezwykle dobrze. Para pobrała się. Przez wiele miesięcy byli ze sobą szczęśliwi, jednak Asia wciąż oczekiwała od Zduńskiego czegoś więcej. Zależało jej na tym, aby znalazł inną pracę. To właśnie przez kłótnie o zajęcie Pawła pojawiły się pierwsze zgrzyty. Później przyszedł romans Joanny z byłym kochankiem Janem (Bartłomiej świderski) i rozwód...

IZA, czyli Sandra STANISZEWSKA w M JAK MIŁOŚĆ - dowiedz się więcej >>>

8. Iza (Sandra Staniszewska) - szefowa w korporacji Hofmana (Bogdan Brzyski). Iza jest kobietą sukcesu, która przez całe życie pracowała na swoje stanowisko. Nie ma czasu na miłość, której tak naprawdę bardzo jej brakuje. Romanse w pracy to dla niej okazja, aby poznać kogoś interesującego.

Iza poszukuje mężczyzny, na którym mogłaby polegać i się na nim oprzeć. Brakuje jej gorącego uczucia i znana jest z romansów z asystentami, których rozkochuje w sobie a następnie zwalnia z pracy. Jej kolejną ofiarą był Paweł, któremu zapomniała powiedzieć, że ma męża...

9. Janka Buford (Joanna Osyda). Kuzynka Pawła Zduńskiego, wnuczka nieżyjącej siostry Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz) przyjeżdża do Polski z USA, by odebrać Mostowiakom majątek. Do swoich niecnych celów wykorzystuje Pawła. Czy kochliwy Paweł wpadnie w miłosne sidła swojej kuzynki. Romans Pawła z Janką wydaje się być mało prawdopodobny, ale M jak MIŁOŚĆ wszystko jest możliwe.

M JAK MIŁOŚĆ, odcinek 957 w poniedziałek, 7.01.2013 o godzinie 20:40 w TVP2.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze