M jak miłość. Witold Pyrkosz pobił się o swoją żonę Krystynę

2014-09-19 11:50

Witold Pyrkosz (87 l.), czyli uwielbiany przez widzów Lucjan Mostowiak z "M jak miłość" potrafi walczyć o swoją miłość. Uczucie do drugiej żony Krystyny od samego początku było tak silne, że aktor z "M jak miłość" wdawał się w bójki gdy jakiś inny mężczyzna próbował zbliżyć się do jego ukochanej. Ale zapewne mało osób wie, że przez Krystyną Pyrkosz serialowy Lucjan był żonaty z Ewą Bilewską.

Witold Pyrkosz i jego żona Krystyna od 28 lipca 1964 roku stanowią zgodne i kochające się małżeństwo, ale na samym początku ich znajomości było bardzo burzliwie. Kiedy serialowy Lucjan Mostowiak poznał swoją drugą żonę miał 36 lat, ona zaledwie 17. Ich historii miłosnej pikanterii dodaje fakt, że przyszła teściowa Pyrkosza nie zgadza się na ten związek.

Aktor z "M jak miłość" uroczą 17-letnią brunetkę poznał w Hotelu Francuskim. Dosiadł się do jej stolika i błagał, by umówiła się z nim na spotkanie. To była miłość od pierwszego wejrzenia.

Przeczytaj: M jak miłość. Joanna brutalnie pobita. Kto stoi za napadem na Joasię?

 


- Tak się na nią zawziąłem, że gotowy byłem na wszystko, byle tylko spojrzała na mnie łaskawym okiem - powiedział Pyrkosz w jednym z wywiadów.

Gwiazdor "M jak miłość" miał już za sobą jedno nieudane małżeństwo. Przed laty Witold Pyrkosz związany był z Ewą Bilewską. Aktor milczy jednak na jej temat, niechętnie opowiada o relacjach łączących go z pierworodnym i jego matką. Wiadomo jedynie, że małżeństwo zakończyło się rozwodem, a para doczekała się syna - Pawła.

Miłość Witold Pyrkosz do Krystyny od samego początku była namiętna, pełna pasji i porywczości. Aktor był pod wrażeniem urody swojej ukochanej Krystyny i gotów na wszystko, by żaden inny mężczyzna mu jej nie odebrał. Wdawał się nawet w bójku gdy jakiś facet kręcił się przy jego wybrance.

Patrz:  M jak miłość. Bartek nie oślepnie! Marek Mostowiak zapłaci za operację oczu chłopaka Uli


- Czarne włosy upięte w kok i najpiękniejszy biust na świecie! Pamiętam, że gdy chodziliśmy do lokali i siadaliśmy na stolikach barowych, ten biust opierał się o bar, a ręce wszystkich facetów natychmiast wyciągały się w kierunku ślicznego dekoltu Krystyny. Wszczynała się awantura i kończyło się bijatyką - cytuje słowa Pyrkosza tygodnik "Na żywo".

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze