M jak miłość

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków, o której godzinie oglądać odcinek specjalny. Kiedy powtórka? - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-12-25 17:11

W Wigilię, 24.12.2022, na TVP2 zostanie wyemitowany odcinek specjalny "M jak miłość", jakiego dotąd nie było! O której godzinie można zobaczyć Wigilię z Mostowiakami? Wieczorową porą, będzie można oglądać przygody Mostowiaków w świątecznej odsłonie. Pojawi się gość specjalny w postaci powracającego do "M jak miłość" Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski), ale zabraknie też kilku ważnych postaci. Co wydarzy się w odcinku specjalnym "M jak miłość" i o której godzinie włączyć TVP2, by spędzić wieczór z ulubionymi bohaterami? Kiedy powtórka odcinka specjalnego "M jak miłość"? Zdradzamy wszystkie szczegóły.

Wigilia u Mostowiaków. Kiedy i gdzie oglądać odcinek specjalny "M jak miłość"?

TVP2 zaskoczyło widzów i już 24.12.2022 r. wyemituje odcinek specjalny "M jak miłość". Wigilię u Mostowiaków będzie można oglądać oczywiście na ekranie TVP2, tak jak wszystkie odcinki serialu. Z ulubionymi bohaterami będzie można spotkać się już o godz. 20.00, a fabuła odcinka specjalnego mocno odbiegnie od standardowych wątków Mostowiaków i ich bliskich, które odgrywają się na co dzień. Szykują się spore zaskoczenia, a na ekranie zjawi się dawno niewidziany Marek Mostowiak, który wróci na Boże Narodzenie do rodzinnego domu w Grabinie, czym wzruszy wszystkich, a już najbardziej stęsknioną Barbarę (Teresa Lipowska). 

Co wydarzy się w odcinku specjalnym "M jak miłość"?

Wzruszający odcinek świąteczny "M jak miłość" będzie obfitował w rodzinne momenty i ważne rozmowy, ale też w zabawne sytuacje. Wielu dostarczy Misiek (Aleksander Bożyk), który tak przejmie się Wigilią, że przytrafią mu się same nieszczęścia, co doprowadzi do szału Piotrka (Marcin Mroczek). Na szczęście Marek da chłopcu wyjątkowy prezent, by odczarować złą passę.

Zamieszania w Wigilię u Mostowiaków narobi też Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska), która wpadnie na trop podejrzanych mikołajów, którzy zaczną kręcić się po Grabinie. Pani sołtys wyczuje spisek, a w całą sprawę zaangażuje się policja! Na szczęście pod wieczór w domu Barbary zapanuje spokój i wyjątkowy klimat, a bliscy złożą sobie życzenia. Seniorka rodu wygłosi nawet ważną przemowę, czym wzruszy wszystkich. Wigilia u Mostowiaków ma być prezentem świątecznym dla fanów "M jak miłość", pokazującym ulubionych bohaterów razem, w jednym miejscu i w dobrych nastrojach. 

Kiedy powtórka odcinka specjalnego "M jak miłość"? 

Dla tych, którzy nie dadzą rady włączyć telewizora 24.12.2022 o godz. 20.00, by zobaczyć Wigilię u Mostowiaków, TVP2 przygotowało powtórkę odcinka specjalnego. Emisja Wigilii z Mostowiakami odbędzie się ponownie we wtorek, 27.12.2022, w TVP2 o godz. 20.55. Odcinek jest też dostępny na VOD.TVP.PL

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze