M jak miłość

M jak miłość. Totalna metamorfoza Marka Mostowiaka! W Wigilię wyląduje nawet na policji! - ZDJĘCIA, WIDEO

W Wigilię w "M jak miłość" Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) wróci do domu! Jedyny syn Barbary (Teresa Lipowska) pojawi się naprawdę w domu w Grabinie, czym niezwykle uszczęśliwi matkę. Marek zmieni wygląd nie do poznania, do tego też wmiesza się w niemałe kłopoty, jak za dawnych lat... Mostowiak wyląduje nawet na komisariacie! Po raz pierwszy w historii "M jak miłość' zobaczymy specjalny odcinek świąteczny serialu i do tego zostanie on wyemitowany w TVP2 w Wigilię o godzinie 20.00. Jak się zmieni Marek - zobacz w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Totalna metamorfoza Marka Mostowiaka! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Do "M jak miłość" w Wigilię wraca Marek Mostowiak! W specjalnym, świątecznym odcinku serialu jedyny syn Barbary postanowi zjawić się osobiście i złożyć mamie, siostrom i reszcie rodziny życzenia. Okazuje się, że produkcja zgodziła się nawet na to, aby serialowy Marek pokazał się widzom totalnie odmieniony! Wrócą też ważne cechy charakteru Mostowiaka - w finale odcinka znajdzie się nawet na komisariacie! Dlaczego? 

Kiedy dziennikarz portalu swiatseriali.interia.pl zapytał Kacpra Kuszewskiego, czy jego Marek w "M jak miłość" zmienił się przez lata życia w Australii, aktor wyznał całą prawdę.  

Z wyglądu trochę tak, mam teraz  brodę i wąsy,  potrzebne mi w jednym ze spektakli teatralnych, w których gram. Twórcy serialu nie widzieli w tym żadnego problemu - ujawnił Marek z "M jak miłość". 

Barbara w Wigilię w "M jak miłość" wspomni młodzieńcze lata swojego jedynego syna i fakt, że był "rozrabiaką". I faktycznie, w specjalnym odcinku świątecznym Marek znów wyląduje na komisariacie policji! Czy Mostowiak coś "zmaluje" podcza odwiedzin u rodziny?

Nie, tym razem w "M jak miłość" Marek pojedzie razem z Piotrkiem (Marcin Mroczek) na komendę ratować aresztowaną Kisielową! Dzięki ich wstawiennictwo pani sołtys, która zostanie zamknięta za swoją kolejną akcję "wytropienia bandytów i złodziei" zobaczy wolność.

Nie przegap: Joasia wraca do M jak miłość?! Barbarę Kurdej-Szatan zastąpi wielka gwiazda?! – ZDJĘCIA   

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków pełna zaskoczeń, wzruszeń, zwrotów akcji i miłości
Najnowsze