M jak miłość. Wielkie kłamstwo Jaśka. Najpierw zdradzi Basię z Anią, a potem oszuka nawet Frankę i Pawła - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Wielkie kłamstwo Jaśka. Najpierw zdradzi Basię z Anią, a potem oszuka nawet Frankę i Pawła - WIDEO

M jak miłość. Wielkie kłamstwo Jaśka. Najpierw zdradzi Basię z Anią, a potem oszuka nawet Frankę i Pawła - WIDEO

2022-04-27 11:03

Jasiek (Stanisław Dusza) z "M jak miłość" będzie kłamał i pokaże się z najgorszej strony. Basia (Gabriela Raczyńska) przekona się, że nie zna swojego chłopaka, który zdradzi ją z Anią (Gabriela Świerczyńska)! Córka Pawła (Rafał Mroczek) odkryje wspólne fotki przyjaciółki i chłopaka i wszystko będzie dla niej jasne. Przestanie się odzywać do Jaśka, ale niedługo w "M jak miłość" chłopak przybiegnie do ukochanej z raną na głowie. Wmówi wszystkim, że to zboczeniec Igor (Bogusław Kudłek) doprowadził go do takiego stanu, ale czy taka będzie prawda? Zobacz WIDEO z tych scen.

Pobity Jasiek okłamie Zduńskich w żywe oczy?! Afera w "M jak miłość" dopiero się zacznie 

Wkrótce w "M jak miłość" Basia przeżyje szok, kiedy odkryje zdjęcia ukochanego z Anią! Córka Pawła nie uwierzy własnym oczom. Podła Wojciechowska będzie lepiła się do Jaśka, jakby to ona była jego dziewczyna! Basia bardzo zdenerwuje się na widok dowodów zdrady i przestanie rozmawiać z chłopakiem. 

- Baśka? No proszę, otwórz... Przecież wiem, że tam jesteś... Posłuchaj, to nie było tak, jak myślisz - powie skruszony chłopak w 1658 odcinku "M jak miłość", który przyjdzie pod drzwi Basi. - A jak? Anka zmusiła cię, żebyś się do niej lepił? - usłyszy chłopak. - Chciała sobie zrobić ze mną selfie, no i na bezczela wykorzystała sytuację... A potem to już poszło... Wiesz, że ostatnio zdrowo jej odwala... No nie wygłupiaj się, pliz... - poprosi Jasiek. - Kto tu się wygłupia? - wygarnie mu córka Zduńskiego, ale ostatecznie para się pogodzi. 

Przeczytaj: M jak miłość. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i wszystkich przyjaciół. Będzie cierpiała jak nigdy wcześniej - WIDEO, ZDJĘCIA

Wściekły Paweł z "M jak miłość" od razu zapyta się Jaśka, kto wyrządził mu krzywdę, a on wyzna, że winny jest Igor. - Wcale tego nie zrobiłem! No co ty - powie zboczeniec, a potem zacznie szarpać Jaśka. - Przed nikim nie będę się tłumaczył! Wychodzimy! - zacznie wrzeszczeć mężczyzna, ale Zduńscy nie dadzą zabrać chłopaka. Uwierzą od razu, że Igor go pobił, ale dopiero kiedy w mieszkaniu zjawi się zmartwiona Dagmara (Anna Grycewicz), chłopak wyzna prawdę.

- Ojciec zapłaci za to, tego mu nie daruję - powie spanikowana kobieta, ale Jasiek ją zatrzyma. - Muszę powiedzieć ci prawdę - odpowie smutno Jasiek i prawdopodobnie wyjdzie na jaw, że Igor jednak go nie pobił! 

Przeczytaj: Koniec Stulecia Winnych 4 nastąpi wcześniej! Wszystko przez zmianę emisji 50 odcinka

Niestety Jaśka i Basię w "M jak miłość" czeka jeszcze większy kryzys. Pewnego wieczora chłopak przybiegnie pod mieszkanie Basi, a na jego czole będzie spora rana z krwi. Jasiek oznajmi, że pobił go własny ojciec! Basia wpuści ukochanego do mieszkania, ale Igor przyjdzie na miejsce kompletnie pijany!

- Otwieraj, wiem, że jesteś u tej małej siksy - powie kompletnie pijany Igor i będzie walił dłonią w drzwi. Tak zastanie go na klatce Paweł. - Igor jest apodyktyczny i lubi mieć kontrolę nad wszystkim, a syn jest coraz starszy i ma swoje zdanie - tłumaczy Igor z "M jak miłość" w kulisach serialu. 

M jak miłość. Jasiek pobity przez ojca zboczeńca! Paweł mu tego nie daruje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze