M jak miłość w październiku: Agnieszka WYZNA, kto jest ojcem jej dziecka

2011-09-27 18:56

Tomek będzie wciąż adorował Agnieszkę.To wykorzysta Andrzej Budzyński, by zasugerować Barbarze Mostowiak, że to Chodakowski jest przyszłym ojcem dziecka Agnieszki. Czy Olszewska wreszcie wskaże, że to narzeczony Marty jest sprawcą jej ciąży? Tego dowiemy się z październikowych odcinków "M jak miłość".

Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek, 36 l.) dowie się, że to on jest ojcem dziecka Agnieszki Olszewskiej (Magdalena Walach, 35 l.). Narzeczony Marty (Dominika Ostałowska, 41 l.), która z radością szykuje się do ślubu, będzie próbował odsunąć od siebie podejrzenia.

Zasugeruje Barbarze (Teresa Lipowska, 74), że Tomek zdradził jej ukochaną córkę z Agnieszką!

Patrz też: M jak miłość: Kuba wstąpi do klasztoru!

Tomek też nie ma zbyt czystego sumienia Nie dość, że wyraźnie jest zafascynowany śliczną prokurator Olszewską, to jeszcze poświęca jej każdą wolną chwilę.

I tych chwil z Agnieszką jest wyraźnie więcej, niż  czasu poświęconego Małgosi. W dodatku Małgosia starała się jak mógła  by ocieplić stosunki między nią a mężem, ale jej starania Tomek zignorował.

>>> Wszystko o serialu M jak miłość

Ale Olszewska wyzna w końcu kto jest ojcem jej dziecka. Wyzna... na kartce papieru. Zaklejony w kopercie świstek wręczy Tomkowi. Ma on odpieczętować kopertę tylko wtedy, gdyby Agnieszce coś się stało. Czy zrobi to, by zdjąć z siebie podejrzenia i oczyścić swe dobre imię?

Jak podaje "Świat seriali", Małgosia (Joanna Koroniewska, 31 l.) dowie się, że to Budzyński jest ojcem dziecka Agnieszki. Czyżby przeczytała tajemniczą karteczkę? No i czy powie o tym swojej siostrze?

Najnowsze