M jak miłość. To cud sprawił, że Barbarę gra Teresa Lipowska! To nie do uwierzenia, kim miała zostać

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. To cud sprawił, że Barbarę gra Teresa Lipowska! To nie do uwierzenia, kim miała zostać

Teresa Lipowska miała nie grać w "M jak miłość" Barbary Mostowiak?

M jak miłość. To cud sprawił, że Barbarę gra Teresa Lipowska! To nie do uwierzenia, kim miała zostać

Barbara w "M jak miłość" to postać w serialu najważniejsza. Okazuje się, że tej roli mogła nie zagrać Teresa Lipowska! Gwiazda "M jak miłość" wyznała w wywiadzie dla "Tele Tygodnia", jaki miała plan na zawodowe życie. W serialu to od Barbary Mostowiak zaczyna się historia, która nie bez powodu nazywana jest też sagą rodu Mostowiaków. Wspaniałe małżeństwo Barbary z Lucjanem (śp. Witold Pyrkosz) dało początek rodzinie, której losy z zapartym tchem śledzą od początku miliony Polaków. Jak doszło do tego, że głowa rodziny Mostowiaków ma twarz Teresy Lipowskiej?

Barbara z "M jak miłość" po raz pierwszy wyznaje, kim miała zostać!

Szczere wyznanie Barbary z "M jak miłość" o jej planach zawodowych zelektryzowało fanów. Okazuje się, że Teresa Lipowska mogła w ogóle nie zostać aktorką! Najjaśniejsza gwiazda serialu, głowa rodziny Mostowiaków miała plan, kim zostanie w przyszłości, jeżeli marzenie o aktorstwie nie wypali. To szczere wyznanie Teresy Lipowskiej robi wrażenie!

Barbara z "M jak miłość" w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" wyznała, że rodzice nie chcieli, aby została aktorką, woleli dla niej bardziej praktyczny zawód. I choć Lipowska marzyła o grze na scenie od 8. roku życia przygotowała też inny plan, aby zadowolić rodziców i zabezpieczyć się na wypadek, gdyby marzenie nie wypaliło. Kim miała zamiast zostać?  

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Perfidne kłamstwo Barbary w nowym sezonie. Mateusz nie będzie miał pojęcia co się dzieje w Grabinie!

Mostowiakowa z "M jak miłość" miała zamiar zostać... lekarzem pediatrą! Lipowska twierdzi, że zawsze kochała dzieci i tak jest do dziś. Dlatego najmłodsi aktorzy "M jak miłość" na planie nazywają Teresę Lipowską babcią. 

- Otwartość na ludzi wyssałam z mlekiem matki - wyznała Teresa Lipowska. 

Dziś trudno sobie wyobrazić, aby żonę Lucjana Mostowiaka w "M jak miłość" grała inna aktorka, niż Teresa Lipowska. I choć ta rola przyniosła aktorce miłość fanów, zawsze starała się wszystko robić jak najlepiej. Pewnie dlatego, każdy fan "M jak miłośc" chciałby mieć taką mamę i babcię, jak Barbara... 

- Świętej pamięci Romek Kłosowski żartował, że gdy w teatrze wywieszano listę z obsadą nowego spektaklu, a mnie na niej nie było, to byłam ciężko załamana - wyznała Teresa Lipowska.   

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Gorzka porażka Julii! Nie pogodzi się z tym, że Andrzej wybrał Magdę

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Paweł dowie się o dziecku Franki. Rozwód Patrycji i Argasińskiego i duże zmiany u Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze