M jak miłość. Tego o przybranej córce Izy i Marcina nikt nie wiedział! Matka Amelki w serialu to jej prawdziwa mama - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Tego o przybranej córce Izy i Marcina nikt nie wiedział! Matka Amelki w serialu to jej prawdziwa mama - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tego o przybranej córce Izy i Marcina nikt nie wiedział! Matka Amelki w serialu to jej prawdziwa mama - ZDJĘCIA

2022-06-29 11:05

Amelka (Ninel Kos) z "M jak miłość", którą Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) przygarnęli w minionym sezonie, kiedy jej matka Monika (Joanna Niemirska) została pobita przez byłego męża, w prawdziwym życiu jest córką aktorki, która w serialu wciela się w postać jej mamy! Jeśli nawet ktoś o tym wiedział, to zapewne tylko nieliczni fani "M jak miłość". Sprawa Amelki, jej młodszej siostry Hani (Marta Stefaniak) i matki, która przeżyła koszmar przez brutalnego bandytę Rudnickiego (Mateusz Łasowski) w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 zakończy się i wreszcie okaże się, co się stanie z dziewczynkami. Poznaj szczegóły!

Amelka z "M jak miłość", czyli Ninel Kos w prawdziwym życiu jest córką Joanny Niemierskiej

W całej historii "M jak miłość" nie było jeszcze sytuacji, żeby matka i córka grające razem w serialu, w rzeczywistości też nimi były! Ninel Kos i Joanna Niemirska do obsady "M jak miłość" dołączyły dwa lata temu, jako Amelka i jej mama Monika Rudnicka. Prywatnie 9-letnia Ninel jest córką Joanny Niemirskiej i jej męża reżysera teatralnego Łukasza Kosa. Widzowie znają ją także z roli Idy/Ewy w serialu "Stulecie Winnych", którą grała razem ze swoją starszą siostrą, 14-letnią Remą.

Od początku w "M jak miłość" losy dziewczynki i jej rodziny były dramatyczne. Bowiem Monika to ofiara przemocy domowej, brutalnego męża Rudnickiego, bandyty, który siedział w więzieniu, a kiedy wyszedł na wolność urządził piekło żonie i córkom. Po tym jak ostatni raz w 1656 odcinku "M jak miłość" w sylwestra Rudnicki bestialsko pobił Monikę, matka Amelki i Hani trafiła do szpitala, a później na oddział psychiatryczny, bo cierpiała na ataki paniki, zespół stresu pourazowego.

Dlatego w minionym sezonie "M jak miłość" Iza i Marcin przygarnęli dziewczynki, zostali rodzicami zastępczymi Amelki i Hani. Stworzyli przyjaciółce Szymka (Staś Szczypiński) ze szkoły i jej młodszej siostrze ciepły, kochający dom, rodzinę, w której czuły się bezpiecznie. Choć nie przestały tęsknić za mama. Dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" Monika wróci do zdrowia i odzyska dzieci. Amelka i Hania znów będą z mamą, która do końca życia będzie wdzięczna Chodakowskim za pomoc.

Nie przegap: M jak miłość. Ula zniknie w nowym sezonie? Iga Krefft ma poważne problemy i nie pokazuje się na planie

Zobacz w naszej GALERII prywatne ZDJĘCIA serialowej Amelki z "M jak miłość" z mamą, siostrą, bratem i ojcem >>>

Sprawdź też: Wymiana Basi z M jak miłość na inną aktorkę rozpala emocje. Córka Marysi i Rogowskiego jeszcze zaskoczy fanów - ZDJĘCIA

Sprawa Amelki i jej matki Moniki w następnym sezonie "M jak miłość" skończy się szczęśliwie dla wszystkich. Dziewczynki wrócą do mieszkania Rudnickich, w którym rozegrała się wiele makabrycznych scen, ale zaczną wszystko od początku. Nie oznacza, że Ninel Kos i Joanna Niemirska nie wystąpią już w "M jak miłość". Wręcz przeciwnie! Amelka pozostanie przyjaciółką Szymka, razem z siostrą Hanią i matką Moniką ważnymi członkami rodziny Chodakowskich.

Zapewne nie wszyscy wiedzą też, że Ninel Kos z mamą Joanną Niemirską zagrały razem córkę i matkę nie tylko w "M jak miłość". W zeszłym roku pojawiły się w obsadzie filmu wojennego "Cudak", gdzie towarzyszyła im także Rema Kos. "Niesamowite , wyjątkowe wyzwanie, w którym moje filmowe córeczki są tez moimi w realu ?" - napisała wtedy Niemirska.

Gwiazdy M jak miłość żartują z wieku 13-letniej Basi Rogowskiej! Ile lat ma naprawdę Karina Woźniak?
Najnowsze