M jak miłość

M jak miłość. Taniec Marysi i Basi na planie podbija TikToka! Dały razem niezły popis - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-21 11:50

Takich scen w "M jak miłość" jeszcze nie było, a nagranie z planu serialu z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i jej córką Basią (Karina Woźniak) z miejsca stało się hitem TikToka! Nie ma się jednak co dziwić, bo szalony taniec Rogowskich na werandzie domu Mostowiaków w Grabinie wart jest tego, by obejrzeć go w całości. W przerwie w nagrywaniu nowych odcinków "M jak miłość" Małgorzata Pieńkowska i jej ekranowa córka Karina Woźniak pokazały swoje umiejętności taneczne, wymyślony na szybko układ i tym samym udowodniły, że świetnie się razem bawią. Musisz to zobaczyć w ZDJĘCIACH zza kulis serialu i WIDEO z TikToka.

Marysia i Basia z "M jak miłość" zatańczyły szalony układ za kulisami serialu

Nagranie tańczących Marysi i Basi na planie "M jak miłość", który pojawiło się na oficjalnym profilu serialu na TikToku szybko podbiło serca internautów! Przy okazji pracy nad kolejnymi odcinkami nowego sezonu "M jak miłość" grające matkę i córkę Małgorzata Pieńkowska i Karina Woźniak pochwaliły się na TikToku, że oprócz talentu aktorskiego mają też niesamowity dystans do siebie i potrafią zaszaleć! Mimo, że na ekranie trudno spodziewać się po Marysi podobnych wyskoków tanecznych, a i Basia raczej należy do tych spokojnych nastolatek, to za kulisami dały się ponieść muzyce i zaprezentowały szalony układ taneczny.

Na reakcje fanów "M jak miłość" na TikToku nie trzeba było długo czekać! Wyniki oglądalności dwóch filmików z tańcem Rogowskich na werandzie domu Mostowiaków w Grabinie mówią same za siebie. Obejrzano je ponad 60 tysięcy razy. W komentarzach też widać wyraźnie, że nowe wcielenie Marysi, która została okrzyknięta "krejzolką", bardziej podoba się wszystkim niż spokojna, zrównoważona, wyciszona Rogowska, którą oglądamy w "M jak miłość".

Duet tańczącej Marysi i Basi na planie "M jak miłość" został okrzyknięty hitem TikToka! Wszyscy, którzy widzieli taniec Rogowskich są zdania, że podobne sceny powinny zostać wplecione w ich wątek w serialu, żeby ożywić nieco akcję w domu Mostowiaków.

M jak miłość. Taniec Marysi i Basi na planie podbija TikToka! Dały razem niezły popis
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze