M jak miłość

M jak miłość. Fani oburzeni ciążą Basi! Córka Marysi i Artura ma dopiero 14 lat

2023-06-18 22:28

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Basia (Karina Woźniak) będzie w ciąży?! Zdjęcie z gabinetu Artura (Robert Moskwa) i jego wymowny opis od razu wywołały oburzenie fanów i negatywne komentarze, gdyż córka Rogowskich ma dopiero 14 lat. A wiele wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej rodzina Marysi i Artura może się powiększyć i to właśnie jej najmłodsza przedstawicielka będzie spodziewała się dziecka! A tu pojawia się kolejny problem! Jaki? Koniecznie poznajcie szczegóły!

14-letnia Basia w ciąży w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach?! Negatywna reakcja fanów

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach u Rogowskich wiele się wydarzy! I to nie tylko przez to, że Marysia i Artur stoczą dramatyczną walkę o życie Piotrka (Marcin Mroczek), który dostanie zawału serca tak jak jego biologiczny ojciec Krzysztof (Cezary Morawski). Ale również będą świadkami szaleństwa Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth), z którą będzie naprawdę źle po prześladowaniu ze strony Daniela (Paweł Prokopczuk), jednak przede wszystkim najbardziej w kość da im Basia! Już w obecnym sezonie "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną młoda Rogowska nieźle narozrabiała jak zaczęła spotykać się z 2 chłopkami na raz i nie potrafiła wybrać, z którym chce być. Mimo iż kochała Dawida (Iwo Wiciński), to z trudem znosiła ich związek na odległość szczególnie, że w jej życiu niespodziewanie pojawił się Wojtek (Aleksander Szeląg), do którego jej serce zabiło bardziej i ostatecznie to jego wybrała! Ale i tak prawdziwym hitem będzie ciąża 14-latki!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 14-letnia Basia będzie w ciąży?! Taki scenariusz zasugerowało fanom zdjęcie zasmuconej Rogowskiej w gabinecie jej zatroskanego ojca na oficjalnym profilu uwielbianego serialu TVP2 na Instagramie, pod którym na dodatek pojawił się dość wymowny opis! Tym bardziej, że chwilę wcześniej podoba fotografią pochwalił się sam Robert Moskwa, który również zasugerował widzom szaleństwo córki!

- Basia coś przeskrobała? 🧐🙃 Odpowiedź poznamy po wakacjach, w nowym sezonie #MjakMiłość 😍 - czytamy w opisie zdjęcia na profilu "M jak miłość".

- Ciężkie rodzinne rozmowy..😜😀 - skomentował wspomnianą fotografię Robert Moskwa.

Oczywiście, fani natychmiast zaczęli komentować kontrowersyjne zdjęcie na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie i nie mieli żadnych wątpliwości, że młoda Rogowska z pewnością spodziewa się dziecka! A ten fakt od razu ich zbulwersował, gdyż przecież córka Marysi i Artura ma dopiero 14 lat, więc sama jest jeszcze dzieckiem, a już miałaby zostać matką! Tym bardziej, że w tym przypadku pojawia się jeszcze 1 problem, a mianowicie kto miałby być ojcem, gdyż dopiero co w "M jak miłość" Basia była związana z Dawidem, a teraz nagle zaczęła spotykać się i z Wojtkiem!

- Ona gra 14-latkę... - przypomina jedna z fanek.

- Basia powie, że jest w ciąży, ale w sumie nie wie kto jest ojcem. Możliwe, iż jest więcej niż dwóch kandydatów, a nawet "kandydatki". 😉 - komentuje następna osoba.

- A czy nastolatka nie może mieć innych problemów niż ciąża? 🤦🏻‍♀️ - zastanawia się inna.

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany