M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1728: Barbara ostro weźmie się za Basię! Postawi ultimatum w sprawie chłopaka - ZDJĘCIE

2023-04-05 14:36

W 1728 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) wciąż nie będzie umiała wybrać między chłopakiem Dawidem (Iwo Wiciński), a Wojtkiem (Aleksander Szeląg), który coraz bardziej będzie jej się podobał. Rogowska uzna, że potrzebuje czasu na podjęcie decyzji i zacznie umawiać się z obydwoma chłopaki, co spotka się ze stanowczą dezaprobatą Barbara (Teresa Lipowska)! W 1728 odcinku "M jak miłość" nestorka rodu Mostowiaków odbędzie z wnuczką poważną rozmowę, w czasie której postawi sprawę jasno i każe jej wybrać 1 chłopaka! Pod naciskiem babci Basia dokona wreszcie wyboru! Na kogo postawi? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1728 - wtorek, 25.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1728 odcinku "M jak miłość" Basia znajdzie się na miłosnym zakręcie i kompletnie nie będzie wiedziała, co robić. Z jednej strony wciąż będzie kochała Dawida, jednak długi pobyt chłopaka w USA da się we znaki i znacząco ich od siebie oddali, zaś z drugiej strony na miejscu będzie miała Wojtka, do którego również poczuje coś więcej. Rogowska nie będzie w stanie zdecydować się, z którym z chłopaków chce się związać i uzna, że potrzebuje na to jeszcze więcej czasu. Z tego względu Basia wciąż będzie spotykać się z Wojtkiem za plecami Dawida, a także rozmawiać z Jaszewskim bez wiedzy nowego chłopaka. Aż w końcu swoim zachowaniem w 1728 odcinku "M jak miłość" wyprowadzi Barbarę z równowagi!

W 1728 odcinku "M jak miłość" nestorce rodu Mostowiaków nie spodoba się zachowanie wnuczki, która będzie umawiać się z 2 chłopakami. Seniorka uzna, że młoda Rogowska zachowuje się nie w porządku nie tylko wobec Dawida i Wojtka, ale również siebie i zdecyduje się przemówić jej do rozsądku. Barbara postawi Basi ultimatum i każe wybrać 1 z nich, ale wnuczka wciąż nie będzie mogła się zdecydować...

- Nie umiem tak po prostu z jednego z nich zrezygnować. Potrzebuję czasu i wtedy wybiorę... - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

Oczywiście, w 1728 odcinku "M jak miłość" Barbara nie pochwali pomysłu Basi i da jej jasno do zrozumienia, że nie może przeciągać swojej decyzji w nieskończoność, gdyż Dawid i Wojtek na to nie zasługują. Tym bardziej, że czas na niewiele się tu zda, póki Rogowska sama nie będzie wiedziała, czego chce...

- Kochanie, zastanów się, czego tak naprawdę chcesz. I coś ci powiem im dłużej to trwa, tym trudniej ci będzie podjąć decyzję. A musisz ją podjąć, bo musisz być uczciwa. Zarówno wobec Dawida, jak i Wojtka - uświadomi ją Barbara.

Tym bardziej, że w 1728 odcinku "M jak miłość" niezdecydowanie Basi coraz bardziej zacznie nie podobać się również Wojtkowi. W czasie swojego kolejnego pobytu w Grabinie chłopak również postawi sprawę jasno i każe dziewczynie wybrać, ale Rogowska już dokona wyboru!

- Baśka, ja bym chciał być twoim chłopakiem... Jedynym chłopakiem. Musisz się w końcu zdecydować! - powie stanowczo Wojtek.

- Nie dałeś mi dojść do słowa. Ja już zdecydowałam i o tym właśnie chciałam ci powiedzieć - wtrąci Basia.

- I... na kogo padło? - spyta niepewnie.

- Na ciebie, głupku! - przyzna Rogowska, po czym w 1728 odcinku "M jak miłość" skontaktuje się z Dawidem, ale już tylko po to, aby z nim zerwać przez Internet!

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Najnowsze