M jak miłość

M jak miłość. Tak skończy Sylwia! Psychopatka Julia podśmiewała się z przyjaciółki za jej plecami – ZDJĘCIA, WIDEO

Wielka zmiana w "M jak miłość"! Sylwia (Hanna Turnau) pożegnała się z planem! Czy to dlatego Werner (Jacek Kopczyński) z rozpaczy upadnie na samo dno i wyląduje sam na bruku, o czym napisaliśmy jako pierwsi? Jednak faktem jest, że Hanna Turnau była ostatni raz na planie "M jak miłość". W dodatku jej serialowa przyjaciółka psychopatka Julia (Marta Chodorowska) nie mogła powstrzymać się od uszczypliwości za plecami Sylwii! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Sylwia pożegnała się z M jak miłość. Julia nie powstrzymała się od śmiechów za jej plecami

Na planie "M jak miłość" właśnie padł ostatni kadr z udziałem Sylwii. Do tej pory Kostecka nie miała za dobrych notowań wśród widzów. Wierna przyjaciółka psychopatki Julii wspierała ją we wszystkich spiskach, a i sama potrafiła dopiec Andrzejowi. Pod koniec ostatniego sezonu serii Sylwia wdała się w namiętny romans z Wernerem, ale wszystko wskazuje na to, że on sam przez to bardzo źle skończy i stoczy się na samo dno!  

Na razie nagrano sceny w "M jak miłość", które dowodzą, że Werner i Sylwia wyjdą ze swoim romansem z ukrycia. Para zawędruje nawet do siedliska Magdy i Andrzeja, co dla Kosteckiej będzie szczególnym wyróżnieniem w towarzystwie. Czy ona tam wciśnie się po to, aby namieszać w imieniu przyjaciółki psychopatki nie wiadomo, ale skutek może być tylko jeden. To się źle skończy!

Tymczasem Hanna Turnau pożegnała się z "M jak miłość". Czy nagrała już wszystkie sceny ze swoim udziałem i zniknie, jak wykona wszystkie polecenia wrednej przyjaciółki? 

- To jest pani ostatni dzień - ogłosiła Chodorowska. - Boczkiem, boczkiem wakacje... - słychać śmiech Chodorowskiej. 

- Tak, to jest mój ostatni dzień - potwierdziła Turnau. 

- Ooo, nawet w pracy biega... Hi, hi, hi - słychać śmiech Julii zza kadru. Skąd to rozbawienie? Bo Turnau na planie uprawia jogging...

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość rozbiera się na plaży. Półnaga Adriana Kalska powala na kolana! Takich widoków można tylko pozazdrościć - ZDJĘCIA

M jak miłość. Tak skończy Sylwia w nowym sezonie! Nawet Julia wyśmiała wredną przyjaciółkę
Najnowsze