M jak miłość

Gwiazda M jak miłość rozbiera się na plaży. Półnaga Adriana Kalska powala na kolana! Takich widoków można tylko pozazdrościć - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" Adriana Kalska gra niezwykle ważną rolę. Iza wkroczyła do życia Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) niedługo po nagłej śmierci mamy Szymka (Staś Szczypiński), Kasi (Agnieszka Sienkiewicz). Para z czasem zakochała się w sobie, aż wreszcie stanęli na ślubnym kobiercu. Roznerski i Kalska także prywatnie byli parą, ale rozstali się ponad rok temu. W końcu doszło do tego, że Iza w "M jak miłość" zdradziła męża i szykuje się rozwód Chodakowskich. Teraz Adriana Kalska zabawia się na wakacjach - od tych widoków aż zapiera dech! Musicie TO zobaczyć w OGROMNEJ GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazda M jak miłość oszołomiła fanów. Tak wygląda półnaga Kalska na wakacjach!

Iza w "M jak miłość" w ostatnim sezonie przegrała wszystko, na co przez lata pracowała. Zakochała się w Radku, który niewiele jest wart, ale tak żonę Marcina otumanił, że zapomniała nie tylko o rodzinie, ale o "bożym świecie". Zmiany w serialu wynikają najpewniej z faktu, że Roznerski i Kalska przestali być parą i coraz trudniej było im odgrywać wielką miłość na ekranie. Jak teraz sobie radzą gwiazdy po rozstaniu? 

Marcin z "M jak miłość" prezentuje niezwykle szczęśliwy obraz siebie. Ciągle uśmiechnięty Roznerski zachwyca fanów, a jego ZDJĘCIE z siostrzeńcem Miszką dosłownie podbiło internet. Kalska z kolei coraz lepiej radzi sobie z życiem singielki. Ostatnio nawet zaczęła sprzątać pamiątki po swoim związku i obwieściła to na swoim profilu na Instagramie. Ale teraz to ona podbiła sieć!

Adriana Kalska półnaga pozuje do ZDJĘCIA na słonecznej plaży. Na twarzy gwiazdy "M jak miłość" maluje się leniwe zadowolenie kota, który właśnie spożył pyszną rybkę... Tak pięknej Kalskiej już dawno nie widzieliśmy! 

Może rozstanie wielkich gwiazd "M jak miłość" tak naprawdę wyjdzie im na dobre? Dajcie znać, co o tym myślicie w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO! 

Nie przegap: M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał najmłodsze dziecko w rodzinie! Mały Misza jest podobny do niego jak dwie krople wody - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Sonda
Czy gwiazdy M jak miłość, Roznerski i Kalska są szczęśliwi po rozstaniu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze