M jak miłość

M jak miłość. Mikołaj Roznerski pokazał najmłodsze dziecko w rodzinie! Mały Misza jest podobny do niego jak dwie krople wody - ZDJĘCIA

Marcin z "M jak miłość" pokazał najmłodszego syna! Mikołaj Roznerski rzadko publikuje ZDJĘCIA z małymi członkami swojej rodziny, ale tym razem zrobił wyjątek. Uwielbiany przez fanów przystojniak z "M jak miłość" zamieścił na swoim profilu na Instagramie swoje roześmiane ZDJĘCIE z małym Miszą! Obserwatorzy od razu zauważyli, że chłopczyk jest niesamowicie podobny do Mikołaja Roznerskiego! Musicie TO zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazdor M jak miłość pokazał najmłodszego syna w rodzinie! Uderzające podobieństwo

Marcin w "M jak miłość" okazał się cudownym ojcem dla Szymka i Mai. Chodakowski nie raz udowodnił, że dzieci zawsze mogą na niego liczyć, a w nowym sezonie czekają go nowe wyzwania. Iza (Adriana Kalska) kompletnie oszalała na punkcie kochanka Radka (Philippe Tłokiński) i zaniedbała całą rodzinę. W życiu prywatnym z kolei Mikołaj Roznerski ma 10-letniego syna Antka, który jest owocem jego związku z Martą Juras. Kto jest zatem tym uroczym małym chłopcem, który przytula się do gwiazdora "M jak miłość" na ZDJĘCIU i jest do niego podobny jak dwie krople wody?

Zdradzamy: mały Miszka - pełne imię chłopca brzmi Michail - jest rodzonym synem Agaty, siostry gwiazdora "M jak miłość". Chłopczyk właśnie świętuje roczek i jest zachwycony pozując do ZDJĘCIA w objęciach uroczego wujka!

- Dzień dobry mówimy z Miszką ❤️ #siostrzeniec #Miszka #familytime - podpisał ZDJĘCIE Roznerski na swoim profilu na Instagramie.

- Ale słodki podobny do wujka ❤️😍 - posypały się komentarze fanów. 

Ale śliczny, a jaki podobny😍😍

- Z wujkiem najlepiej😍 Bawcie się cudownie 🌞😍

- SLODKI MALUCH 😊😊❤️

- Słodziaki 😍❤️

- Co za uśmiech😍

- Słodko ❤️

- Jaki uroczy!!! 😍🤩

Nie przegap: M jak miłość. Adriana Kalska czyści ostatnie pamiątki po swoim związku. Wygląda na zadowoloną? – ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze

Materiał sponsorowany