M jak miłość

M jak miłość. Adriana Kalska czyści ostatnie pamiątki po swoim związku. Wygląda na zadowoloną? – ZDJĘCIA

Gwiazda "M jak miłość", przyznała się, że czyści ostatnie pamiątki po swoim związku! Wszystko wydarzyło się na profilu Adriany Kalskiej na Instagramie. Adriana Kalska długo była w związku z serialowym mężem, Mikołajem Roznerskim. Niestety, Niestety, półtora temu para rozstała się, a w "M jak miłość" Iza zdradziła Marcina z Radkiem (Philippe Tłokiński) i z tego pięknego małżeństwa nie ma już co zbierać. Ale czas leczy rany, więc Kalska wygląda na spokojną i zadowoloną. Czy pogodziła się już z rozstaniem? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Adriana Kalska czyści wspomnienia po związku z Roznerskim? Wygląda na szczęśliwą

W "M jak miłość" Iza i Marcin przez lata byli ulubioną parą fanów. Ich cudowną miłość na ekranie potęgował fakt, że gwiazdy zostały parą także w prywatnym życiu i przez jakiś czas mówiło się nawet o ich ślubie. Niestety związek nie wytrzymał próby czasu, co ma także smutne konsekwencje w serialu. Iza w ostatnim sezonie zdradziła Marcina z Radkiem, a dla kochanka rzuciła nie tylko męża, ale nawet dzieci!

Fani "M jak miłość" są wściekli, że ukochana żona Marcina, który okazał się mężem i tatą idealnym, tak podle potraktowała rodzinę. Sam Roznerski ogłosił w ostatnich "Kulisach M jak milość" przed wakacjami, że to już "koniec Chodakowskich". W finale sezonu patrzyliśmy, jak zrozpaczony Marcin sięga po alkohol i jest bliski poważnego załamania. W prywatnym życiu Roznerski wydaje się znów szczęśliwy...

Kalska z kolei długo cierpiała w milczeniu po rozstaniu z Roznerskim. Na jej profilu na Instagramie można było zobaczyć czasem smutne wpisy, które sugerowały, że nie do końca pogodziła się z faktem, że to już koniec. Ale wygląda na to, ze nareszcie ten czas ma już za sobą. 

-  #cześć #czyszczęalbumy - podpisała Kalska swoje najnowsze ZDJĘCIE na Instagramie.  

Gwiazda "M jak miłość" wygląda przy tym pięknie, na spokojną i całkiem szczęśliwą. Nie umknęło to uwadze fanów. 

- Wyglądasz 10 lat młodziej 😍 świetna, delikatna uroda

- Jesteś przepiękna 😊❤

- 😍😍💃

- Piękna ❤️

- 👏👏👏

- Pięknie 🌸

Niewątpliwie to samo czeka Izę w "M jak miłość". Po ślubie z Marcinem zostaną jej tylko pamiątki w postaci ZDJĘĆ z najpiękniejszych chwil wspólnego życia Chodakowskich. Czy Radek będzie w stanie zastąpić jej Marcina i dzieci? Przekonamy się w TVP2 zaraz po wakacjach 2023.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Nagła śmierć dobije Zduńskich i Rogowskich. Marysia w szpitalu odbierze straszny telefon - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze