M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ostateczne upodlenie Wernera. Prawnik wyląduje na ulicy w takim stanie, że aż żal na niego patrzeć - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" na planie właśnie znów pojawił się Werner (Jacek Kopczyński). Już nie ma śladu po szczęśliwym Adasiu w młodzieżowym stroju, tulącym czule znacznie młodszą Sylwię (Hanna Turnau). Teraz kręcone są ujęcia, na których Werner dosłownie ląduje na ulicy! Załamany wspólnik Andrzeja (Krystian Wieczorek) w niczym nie przypomina szacownego prawnika, a z dawnej świetności został mu tylko garnitur. Czy tak się skończy wielka kariera Wernera w "M jak miłość"? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Upadek Wernera w M jak miłość. Tak się skończy romans z Sylwią?

W "M jak miłość" po wakacjach seks romans Wernera z Sylwią wyjdzie na jaw. Przyłapany w kancelarii na amorach Adam będzie musiał gęsto się tłumaczyć kolegom prawnikom. Możliwe jest, że straszliwie nękany w nowych odcinkach przez psychopatkę Julię, Andrzej straci cierpliwość do leniwego Adama. Jeżeli Werner swoim zachowaniem doprowadzi do tego, że kancelaria Budzyńskiego upadnie, tak - jak na ZDJĘCIACH - może wyglądać jego upadek!

Grający w "M jak miłość" Wernera Jacek Kopczyński ostatnio dużo spędza czasu na planie serialu. Niedawno oglądaliśmy go, jak udawał nastolatka u boku Sylwii, a teraz najpewniej widzimy, jak to wszystko się dla niego skończy. 

- Dzień raczej nie wakacyjny …😳🤪 czasem trzeba przysiąść #actorlife #work #siękręci - napisał Kopczyński pod smutnym ZDJĘCIEM swojego bohatera na bruku. Fani "M jak miłość" zareagowali natychmiast. 

- Czyżby Werner na dnie 😢

- Znowu pił? 😜🤣

- Co pan tam siedzi 😏😏🤪🤪😘😍💪🤪🤛

- Ewidentnie Werner znowu nabroił..;)

- Co Ci Jacku co? Smutno mi jak na Ciebie patrzę😢

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Osamotniony Paweł przegra walkę o córkę. Nigdy sobie tego nie daruje

Na planie M jak miłość ścigają się z czasem. Ta ważna scena Magdy i Andrzeja wymaga poświęcenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze