M jak miłość. Szymek wykończony pracą na planie serialu! Mały gwiazdor zasypia na stojąco. Wyciekły szokujące zdjęcia z planu!

2020-08-02 9:19 jkk
M jak miłość. Szymek wykończony pracą na planie serialu! Mały gwiazdor zasypia na stojąco! Wyciekły szokujące zdjęcia z planu!
Autor: facebook M jak miłość. Szymek wykończony pracą na planie serialu! Mały gwiazdor zasypia na stojąco! Wyciekły szokujące zdjęcia z planu!

Na planie "M jak miłość", podobnie jak innych seriali, prace trwają nie raz po kilkanaście godzin dziennie. I choć produkcja zapewnia, że o dzieci i aktorki w ciąży dba szczególnie, to jednak grający Szymka Staś Szczypiński zasypia na stojąco! Tak przynajmniej wynika ze zdjęć, które wyciekły z planu nowych odcinków "M jak miłość". Dobra wiadomość jest taka, że rola Szymka po wakacjach mocno się rozrasta i mały Staś na planie dobrze się bawi, ale i bywa tym mocno wyczerpany...

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

Szymek, synek Izy i Marcina (Mikołaj Roznerski) to jeden z ulubieńców fanów "M jak miłość". Zapewne z tego powodu scenarzyści postanowili rozpisać rolę dojrzewającego w oczach chłopca do większych rozmiarów. Czy to kolejne ujęcia tak zmęczyły serialowego Szymka, że zasypia na planie nowych odcinków na stojąco?

Ze zdjęć opublikowanych przez serialową babcię Szymka - Małgorzatę Pieczyńską - jej profilu na Facebooku wynika, że w rodzinie Chodakowskich w "M jak miłość" po wakacjach 2020 będzie się dużo działo. W życiu dzieci Izy i Marcina pojawi się całkiem znienacka nowa babcia, a że nie będzie to najmilsza osoba na świecie, Szymek i Maja zaznają nowego stresu...   

M jak miłość po wakacjach 2020. Głupi wyskok Bartka. Podrzuci wstrętną paczkę do wózka córki Andrzejka i Marzenki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na szczęście na zdjęciach z planu "M jak miłość" widać też, że ukochana babcia Szymka będzie się z nim świetnie bawić, więc może śmiechem i fikołkami Staś Szczypiński jest tak mocno wykończony? Pewne jest to, że w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2020 Szymka na ekranie nie zabraknie!

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 w życiu rodziny Chodakowskich zdarzy się wiele dobrego: Olek (Maurycy Popiel) wyjdzie z więzienia i zacznie prawdziwe życie z żoną Anetą (Ilona Janyst), Iza i Marcin przestaną obawiać się policji i cienia Artura, a w rezultacie dobrych zmian być może zdecydują się na dłuższy i radosny wyjazd z dziećmi. Ale wszystko ma swoją cenę, więc nawet jeżeli scenariusz nie wywróci życia Chodakowskich do góry nogami, to ulubieni bohaterowie fanów serialu pracują tak ciężko, że bywają tym zbyt mocno zmęczeni...   

M jak miłość: Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), Szymek (Staś Szczypiński)
Autor: Facebook

Najnowsze