M jak miłość: Syn Magdy znienawidzi matkę. Pójdzie o dziewczynę Maćka! Tylko Łukasz mu pomoże - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Syn Magdy znienawidzi matkę. Pójdzie o dziewczynę Maćka! Tylko Łukasz mu pomoże - WIDEO

M jak miłość: Syn Magdy znienawidzi matkę. Pójdzie o dziewczynę Maćka! Tylko Łukasz mu pomoże - WIDEO

Ukochany syn Magdy (Anna Mucha) w "M jak miłość" stanie przeciw matce! Pójdzie o jego dziewczynę (Hanna Borkowska), za którą on świata nie będzie widział, a Magda będzie zwyczajnie.... zazdrosna! Złość Maćka (Franciszek Przanowski) na matkę przemieni się w nienawiść do niej, a chłopak będzie szukał sojusznika. I znajdzie go w Łukaszu (Jakub Józefowicz), który ma spore doświadczenie z kobietami, choć trudno uznać, że szczęśliwe... Jak Magda poradzi sobie z jawną nienawiścią jedynego syna w "M jak miłość"?

"M jak miłość". Jak Magda odpowie na jawną nienawiść swojego dziecka? Piękna Inka stanie miedzy matką a synem  

W nowych odcinkach "M jak miłość" w życiu syna Magdy pojawi się... miłość. Będzie miał twarz pięknej Inki, o którą Magda będzie szalenie zazdrosna! Niestety, zakochana w synu mama posunie się do nieuczciwości, o co będzie kłóciła się z Andrzejem (Krystian Wieczorek).  

- Ja już nie pamiętam jak to jest być nastolatką. I teraz gram wątek, w którym to ja jestem po tej drugiej stronie - mówi Anna Mucha, czyli serialowa Magda w "Kulisach M jak miłość". - I nagle ja jestem tym rodzicem, który jest ciekawy, z kim się spotyka moje dziecko - zdradza Mucha.  

M jak miłość, odcinek 1536. Magda i Budzyński pokłócą się o syna Maćka i jego dziewczynę
M jak miłość: Maciek (Franciszek Przanowski), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm

Maciek w "M jak miłość" w całej tej sytuacji będzie zachowywał się jak każdy zakochany nastolatek - poza Inkę świata nie będzie widział, a na matkę będzie zwyczajnie wściekły! 

- To, że Maciek się jej nagle wymyka spod kontroli i z takiej bliskości matczynej i z tego chłopca staje się nastolatkiem, a za chwilę mężczyzną, to wiadomo, że to jest takie odcinanie pępowiny - tłumaczy serialową żonę Krystian Wieczorek w "Kulisach M jak miłość". - Magda jest nadwrażliwa i nademocjonalna w tego typu kwestiach - dodaje. 

- Muszę przyznać, że pod tym względem Magda mnie rozczula i jest rozkoszna. To są bardzo fajne sceny, które razem z Krystianem gramy, tego napięcia... Magda sie tak szalenie przejmuje tym, co się będzie działo  - dodaje Mucha.

Franciszek Przanowski, grający Maćka w "M jak miłość" nie podziela zachwytu aktorki, grającej jego serialową mamę. - Maciek jest w fazie takiego buntu. Uważa, ze jest najważniejszy, ma zawsze rację. Magda chce, żeby maciek jej się zwierzał, ale Maciek już ma swoje życie - wyjaśnia młody aktor. 

Maciek, skołowany emocjami miłości do Inki i nienawiści do matki będzie szukał męskiego wsparcia w "M jak miłość". Ponieważ Andrzej - pomimo obiekcji - zdecydowanie stanie po stronie żony, znajdzie kumpla gdzie indziej. Syn Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja, Łukasz będzie doradzał  kuzynowi, jak rozegrać skomplikowaną sytuację z dwiema kobietami życia nastolatka. Ale czy na pewno doradzi mu dobrze, bazując na swoich trudnych doświadczeniach?  

Pewne jest, że Magda w jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość" dostanie mocno "po głowie" od swojego syna. Nie tylko przyprowadzi Inkę do domu, ale "oleje" przyszykowaną na specjalne powitanie kolację mamy i zamknie się z Inką w pokoju z pizzą. Jak Magda zniesie afronty swojego dorastającego syna, zakochanego w rówieśniczce? Wygra jej mądrość czy nadwrażliwość, o której mówił gwiazdor grający jej serialowego męża? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze