M jak miłość. Sonia wyrodną matką! Nowa rola Marty Król

2015-07-16 20:30

Sonia (Marta Król) wróci do ''M jak miłość'' po wakacjach 2015 i znów zniszczy małżeństwo Budzyńskich? Losy bohaterów serialu ''M jak miłość'' są jeszcze trzymane w tajemnicy, ale Marta Król wciela się w inną rolę, mrożącą krew w żyłach. Aktorka z "M jak miłość" na deskach teatru jest wyrodną matą.

Widzowie ''M jak miłość'' znają Martę Król z roli Sonii w ''M jak miłość''. Tłumaczka i przyjaciółka Andrzeja Budzyńskiego o mały włos nie zniszczyła jego małżeństwa. Sonia nigdy nie ukrywała, że prawnik jej się podoba. Ale miarka się przebrała, kiedy Marta Budzyńska przyłapała męża w objęciach ''koleżanki''.

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka Sienkiewicz ma nowego chłopaka. Aktorka pierwszy raz mówi o ciąży i dziecku

Sonia miała wyrzuty sumienia i odwiedziła Martę żeby wyjaśnić całe nieporozumienie. W nowych odcinkach ''M jak miłość'' Marta i Andrzej będą walczyć o swoje małżeństwo. Czy Sonia znów stanie im na drodze?

Marta Król spełnia się także na deskach teatru, a jej rola znów budzi kontrowersje. Aktorka gra wyrodną matkę.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2015. Ala i Paweł w Wenecji odkryją rodzinną tajemnicę Lucjana z przeszłości

- Wcielam się w postać matki głównego bohatera, który ma zdolnosci matematyczne i niesamowitą pamięć, ale nie radzi sobie z codziennymi czynnościami. Jest to dla mnie zadanie trudne, muszę bowiem zrozumieć kobietę, która porzuca swoje dziecko - powiedziała aktorka w ''Rewii''.

Ciekawych zapraszamy na spektakl ''Dziwny przypadek psa nocną porą'' do Teatru Dramatycznego w Warszawie.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze