M jak miłość

M jak miłość. Rotkiewicz pomoże Andrzejowi ocalić kancelarię przed upadkiem. Przywoła Sylwię do porządku i pogoni media - ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" nastąpi ogromna przemiana bohatera. Rotkiewicz (Aleksandar Milicević), który zdawał się wierzyć swojej podwładnej Julii (Marta Chodorowska), że Andrzej (Krystian Wieczorek) ją nęka, po jego aresztowaniu i oskarżeniu stanie po jego stronie. Prawnik zaprzeczy podczas przesłuchania w "M jak miłość", aby Budzyński był zdolny do czegoś takiego. Ale na tym nie koniec. Szef psychopatki Julii zacznie Andrzejowi pomagać. I wygląda na to, że to dzięki niemu kancelaria Budzyńskiego i Wernera (Jacek Kopczyński) podniesie się po tym skandalu. Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. To Rotkiewicz uratuje Andrzej i jego kancelarię!

Do tej pory w "M jak miłość" Rotkiewicz dał się poznać jako nieco naiwny szef Julii i Sylwii (Hanna Turnau), który uwierzył w cyrk Malickiej. To przed psychopatka odgrywała sceny "nękania" przez Andrzeja, a Rotkiewicz nawet interweniował w tej sprawie u kolegi. Kiedy jednak spisek Malickiej osiągnie swój finał, prawniczka zniknie, a Budzyński zostanie oskarżony o jej zamordowanie, kolega jako jedyny stanie po jego stronie

Rotkiewicz w "M jak miłość" nie tylko przywoła do porządku Sylwię zapiekłą w udowadnianie winy Andrzeja. Prawnik ostatecznie stanie w obronie honoru Budzyńskiego i jego kancelarii!  

To wszystko, czego jesteśmy świadkami Rotkiewicz tłumaczy sobie troszeczkę inaczej. Jednak on nie do końca wierzy w winę Andrzeja mimo wielu faktów - zdradza Aleksandar Milićević w "Kulisach M jak miłość". - On nie do końca wierzy w winę Andrzeja, mimo wielu faktów. 

- Wierzę, że ta sprawa się szybko rozwiążę - Rotkiewicz pocieszy Andrzeja w "M jak miłość" w jego gabinecie.

- Dochodzenie sprawiedliwości przez Sylwię nie jest to coś, czego Rotkiewicz by oczekiwał. Rozumie emocje z jednej strony, ale z drugiej strony - pewnych rzeczy, nawet w przypływie emocji po prostu się nie robi - podsumował Milićević działania mecenas Kosteckiej w "Kulisach M jak miłość". 

- Bardzo bym chciał, aby pani nie rozmawiała o tej bardzo delikatnej sprawie z prasą - zażąda jasno Rotkiewiecz od Sylwii w "M jak miłość". - Nie mogę uwierzyć, że Andrzej byłby w stanie kogoś skrzywdzić - doda stanowczo Rotkiewicz.

- Znajdą się tacy, którzy uwierzą - stwierdzi Sylwia i uda się do mediów.

W "Kulisach M jak miłość" widzimy, jak Rotkiewicz odpiera medialny atak na kancelarię Andrzeja. To on jest przy koledze, kiedy paparazzi próbują sforsować budek kancelarii i zrobić zdjęcia Budzyńskiemu. 

- Kiepski dzień - podsumuje Rotkiewicz i skinie głową Andrzejowi na znak, że jest po jego stronie. 

- Bywało lepiej - odpowie Andrzej, który stanie się wyraźnie silniejszy dzięki wsparciu kolegi. 

Czy to dzięki Rotkiewiczowi Andrzej w "M jak miłość" wreszcie przejrzy na oczy i zrozumie, że psychopatka Malicka wrabiała go od samego początku? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1743: Tajny układ Mateusza i Artura. W sekrecie przed rodziną, Rogowski zaplanuje zniknięcie Mostowiaka - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Najnowsze