M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Tajny układ Mateusza i Artura. W sekrecie przed rodziną, Rogowski zaplanuje zniknięcie Mostowiaka - ZDJĘCIA

2023-09-12 8:56

W 1743 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw układ Mateusza (Krystian Domagała) i Artura (Robert Moskwa). Mostowiak znów zawita do Grabiny, odmieniony i z nowymi planami na życie. Widok wnuka zachwyci Barbarę (Teresa Lipowska), aczkolwiek szybko wyjdzie na jaw, że plany chłopaka są odważne i dalekosiężne. W 1743 odcinku "M jak miłość" to Rogowski pomoże Mateuszowi, załatwi jego zniknięcie i okaże się, że chłopak wcale nie ma zamiaru się zatrzymywać u babci. Wręcz przeciwnie, odejdzie szybciej niż wrócił!

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Mateusz znów zaskoczy wszystkich! Tym razem rolę w jego nagłym pojawieniu się w 1743 odcinku "M jak miłość", a późniejszym zniknięciu, odegra sam Artur. To Rogowski pomoże młodemu Mostowiakowi spełnić plany i marzenia. Wnuk Barbary zjawi się w Grabinie niespodziewanie, a przecież dość długo nie było go w rodzinnym domu. Po strzelaninie w bistro, chorych zagrywek Ethana (Paweł Roman), kochanka Lilki (Monika Mielnicka), który zaczął ją śledzić i grozić, Mostowiak musiał szybko opuścić kraj. Do tego przekonała go Barbara i była żona, która raczej nie pogodziła się z tym, że już nie da rady uratować tego związku. Pewnym jest jednak, że widzowie znów zobaczą Mateusza w 1743 odcinku "M jak miłość", ale tym razem nie pojawi się w Grabinie smutny, zły i milczący. Nastąpi jego przemiana! 

Artur pomoże Mateuszowi w 1743 odcinku "M jak miłość"

Barbara i bliscy dowiedzą się, że Mateusz nie będzie już więcej pływał i pracował na statkach. Wybierze nową drogę, odda się służbie ku dobru państwa i wybierze pójście do wojska! W 1743 odcinku "M jak miłość" zaprezentuje się w mundurze, z czego wyda się bardzo dumny. Wyjdzie jednak na jaw, że dostanie się do wojska wcale nie jest takie proste i właśnie w tej sprawie zainterweniuje Artur. Rogowski załatwi chłopakowi potrzebne papiery, by mógł śmiało wyjechać i spełniać się w nowej roli. Gdyby nie mąż Marysi (Małgorzata Pieńkowska), prawdopodobnie nie doszłoby do wyjazdu Mostowiaka. 

Pewnym jest jednak, że wnuk Barbary nie zawita w Grabinie na długo. Lilka co prawda zobaczy byłego męża, rozbudzą się wspomnienia i żale, ale mało prawdopodobnym jest, że chłopak jeszcze kiedyś wybaczy jej zdradę. Barbara i bliscy będą za to bardzo dumni z postawy Mateusza i oczywiście zaczną przyzwyczajać się do faktu, że znów zniknie... Na szczęście tym razem nie z powodu niebezpieczeństwa, ale w celu samorozwoju i spełniania marzeń. 

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze