M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1743: Lilka wstrząśnięta powrotem Mateusza! Była żona nie będzie miała u Mostowiaka żadnych szans - ZDJĘCIA

2023-09-07 21:25

Powrót Mateusza (Krystian Domagała) w 1743 odcinku "M jak miłość" wywoła spora poruszenie w Grabinie, a w rodzinie Mostowiaków zapanuje prawdziwa euforia, że ukochany wnuk Barbary (Teresa Lipowska), syn Marka (Kacper Kuszewski) znów jest w domu! Zupełnie inaczej zareaguje Lilka (Monika Mielnicka), która od miesięcy nie miała żadnych wieści o byłym mężu. Na widok Mateusza w 1743 odcinku "M jak miłość" aż odbierze jej mowę. Nie dość, że w tajemnicy przed wszystkimi Mateusz zaciągnie się do wojska, to jeszcze ubrany w mundur żołnierza zrobi w Grabinie niezłą furorę. Lilka nie będzie miała jednak u niego już szans. Zobacz ZDJĘCIA!

"M jak miłość" odcinek 1743 - poniedziałek, 25.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Mateusz Mostowiak wróci do Grabiny w 1743 odcinku "M jak miłość" w dniu, w którym nadejdzie dzień ślubu w rodzinie Lilki! Tak jak rok temu byli małżonkowie spotkają się w rodzinnej wsi w szczególnych okolicznościach. Wówczas Lilka i Mateusz byli świeżo po rozwodzie.

Ślub brała matka Lilki, Krystyna Banach (Dorota Chotecka-Pazura) ze Staszkiem Popławskim (Sławomir Holland). Ta skromna uroczystość w domu Banachów uświadomiła Lilce jak głupi błąd popełniła. Zniszczyła swoje małżeństwo, zdradziła i porzuciła Mateusza dla kochanka Ethana (Paweł Roman). Na własne życzenie przegrała swoje życie! A Ethan okazał się przecież bandytą, który chciał ich zabić podczas strzelaniny w bistro.

Podczas ślubu Jagody i Tadeusza w 1743 odcinku "M jak miłość" Lilka będzie miała okazję poznać nową siostrę i jej ukochanego. Pierwszy raz od dawna przyjedzie do domu Krystyny i Staszka, zobaczy jak cudowną rodzinę stworzyli, jacy są szczęśliwi z córką Popławskiego i Kamilkiem (Miłosz Kwiecień). Nic dziwnego, że Lilkę ogarnie żal, że nie jest częścią tej rodziny.

Teraz życie Lilki z "M jak miłość" toczy się w Warszawie, z dala od bliskich w Grabinie. Pracuje jako niania syna Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel), studiuje i próbuje uporządkować swoje sprawy. Była żona Mateusza nie ma nikogo, z nikim się nie spotyka, bo niebezpieczny romans z Ethanem był dla niej wystarczającą nauczką. Poza tym zrozumiała, że nadal kocha Mateusza...

Na ślubie Jagody i Tadeusza w 1743 odcinku "M jak miłość" Lilka zauważy Mateusza w mundurze żołnierza i tak dowie się, że wstąpił do wojska. Będzie zszokowana, gdy odkryje, że były mąż nie pływa już jako marynarz na statku po całym świecie, że wrócił do Grabiny, ale nie na długo, bo będzie służył w polskiej armii z dala od domu. Nie wiadomo czy dojdzie do pojednania Lilki i Mateusza? Ona nadal go kocha, ale młody Mostowiak chyba jeszcze nie wybaczył i zapomniał jej zdrady.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Najnowsze