M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Lilka po strzelaninie ujawni całą prawdę o Ethanie. Obciąży kochanka zeznaniami, ale i tak policja go nie znajdzie - ZDJĘCIA

2023-01-09 20:41

W 1698 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) nie daruje sobie, że przez nią doszło do strzelaniny w bistro, że były kochanek Ethan (Paweł Roman) postrzelił Frankę (Dominika Kachlik), a tak naprawdę chciał zabić Pawła (Rafał Mroczek). Po makabrycznych wydarzeniach, brutalnym ataku sadysty Lilce nie pozostanie nic innego, jak tylko ujawnić kim naprawdę jest Ethan. Zeznania Lilki w 1698 odcinku "M jak miłość" rzucą nowe światło na strzelaninę, w której ciężko ranna została Franka. Milioner Ethan, wdowiec, dla którego Lilka porzuciła Mateusza (Krystian Domagała), okaże się groźnym przestępcą, który ma sporo na sumieniu. Sprawdź, co się wydarzy dalej i zobacz ZDJĘCIA z 1698 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Po strzelaninie w bistro w 1698 odcinku "M jak miłość" emocje sięgną zenitu! Chwile grozy czekają nie tylko postrzeloną Frankę i Pawła, który będzie drżał ze strachu o życie żony, ale także Lilkę. Uratowana przez Mateusza z rąk bezwzględnego kochanka nie odniesie żadnych obrażeń, ale to jeszcze nie koniec horroru. Bo w 1698 odcinku "M jak miłość" Ethan ucieknie przed policją, świadomy tego, że jeśli wpadnie w ręce funkcjonariuszy trafi do więzienia na wiele lat za próbę zabójstwa Zduńskiego. Policja zatrzyma tylko wspólnika Ethana, bandytę Maksa (Paweł Kowalski).

Zeznania Lilki i Mateusza w 1698 odcinku "M jak miłość" okażą się kluczowe dla poszukiwań uzbrojonego przestępcy, który nadal będzie stwarzał śmiertelne zagrożenie nie tylko dla byłej kochanki, ale także dla Mostowiaka. Mimo strachu Lilka postanowi powiedzieć wreszcie kim naprawdę jest Ethan, jak "zarobił" miliony w Australii. Bo majątek bogatego biznesmena nie będzie owocem ciężkiej pracy. - Tego nieprzytomnego faceta, którego zabrali do szpitala, nie znam. A z tym, który uciekł... Z Ethanem byłam w związku. Wiem, że jest poszukiwany w sprawie nielegalnego handlu bronią - przyzna Lilka, która od dawna wiedziała, że psychol Ethan to bandzior.

Mateusz w 1698 odcinku "M jak miłość" zezna policji, że nie zawahał się ani chwili gdy zobaczył jak świr Ethan dopadł Lilkę. Nie zdołał jednak pomóc żonie, bo musiał zmierzyć się z Maksem. - Uderzyłem go, a on upadł na stolik i stracił przytomność. Chciałem chronić Lilkę!Uciekinier Ethan w 1698 odcinku "M jak miłość"

Uciekinier Ethan będzie za to na tyle pewny siebie, że w 1698 odcinku znów do byłej kochanki zadzwoni z kolejnymi groźbami. Nie dbając o to, że każde jego słowo rejestruje policja. - „Nie uciekniesz mi… Nie odpuszczę ani tobie, ani twojemu byłemu mężowi! Słyszysz?!” Po rozmowie z bandytą Lilka  będzie tak przerażona, że spróbuje namówić Mateusza, by zniknął, ukrył się gdzieś, gdzie Ethan go nie znajdzie. Dla własnego bezpieczeństwa. Ponieważ Mostowiak nie posłucha, to w 1698 odcinku "M jak miłość" zdesperowana Lilka opowie o wszystkim Barbarze (Teresa Lipowska). Nastraszy seniorkę rodu Mostowiaków do tego stopnia, że Barbara przekona Mateusza do wyjazdu.

W ten sposób w 1698 odcinku "M jak miłość" Lilka uratuje Mateuszowi życie, ochroni go przed Ethanem. Po wpływem makabrycznych zdarzeń była żona Mostowiaka wyzna jak wiele wciąż dla niej znaczy. - Dlaczego straszysz moją babcię i mieszasz się w nie swoje sprawy?!

- To jest moja sprawa. Ty i wszystko, co ciebie dotyczy! Mateusz, czy ty naprawdę nie rozumiesz? Kocham cię i nigdy nie przestanę. Wyjedziesz?

- Tak. I tak miałem już wracać na statek - odpowie Mateusz, który w 1698 odcinku "M jak miłość" zobaczy się z Lilką ostatni raz. To będzie koniec historii miłości młodych Mostowiaków.

M jak miłość odcinek 1697 ZWIASTUN. Kochanek Lilki dopadnie ją w bistro! Ethan strzeli do Pawła, ale Franka zasłoni go własnym ciałem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany