M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Ostateczny koniec Mateusza i Lilki. Gorące wyznanie miłości nic już nie zmieni - ZDJĘCIA

W 1698 odcinku "M jak miłość" nastąpi ostateczne pożegnanie Mateusza (Krystian Domagała) i Lilki (Monika Mielnicka). I choć już będziemy mieli dowody na to, że młodzi naprawdę się kochają, Mostowiak nie będzie chciał tego związku kontynuować. Do przesilenia w relacji byłych małżonków dojdzie po napadzie kochanka Lilki w bistro w 1697 odcinku "M jak miłość". Wtedy Mateusz pokaże, że dla byłej żony jest w stanie zabić. A w 1698 odcinku "M jak miłość" Lilka udowodni, że dla niej najważniejsze jest jego bezpieczeństwo. Ale i tak już nic z tego nie będzie - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1698 odcinku "M jak miłość" Mateusz i Lilka złożą wspólnie zeznania na policji. Będzie to konieczne po brutalnym napadzie Ethana (Paweł Roman) w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), podczas którego postrzelona zostanie Franka (Dominika Kachlik). Byli państwo Mostowiakowie nie będą więc w szampańskich humorach, pomimo, że Mateusz najpewniej ocalił niewiernej żonie życie...

Później Mateusz w 1698 odcinku "M jak miłość" spotka się z Lilką, aby pouczyć ją w sprawie nie nagabywania jego rodziny, a szczególnie babci Barbary (Teresa Lipowska). Banachówna będzie prosiła wszystkich o pomoc w namówieniu jej byłego męża do ucieczki przed byłym kochankiem... 

- Dlaczego straszysz moją babcię i mieszasz się w nie swoje sprawy? - tak według portalu swiatserialinteria.pl młody Mostowiak zaatakuje byłą żonę w 1698 odcinku "M jak miłość"

- To jest moja sprawa... Ty i wszystko, co ciebie dotyczy! - odpowie hardo Lilka, po czym powie coś, po czym Mateusz naprawdę ucieknie! - Mateusz, czy ty naprawdę nie rozumiesz? Kocham cię i nigdy nie przestanę!

Mateusz w 1698 odcinku "M jak miłość" nie odpowie na wyznanie Lilki ani słowem, a na jego twarzy zobaczymy tylko głęboki smutek i żal. Co będzie myślał Mostowiak, który przecież nigdy nie przestał kochać żony? 

- Wyjedziesz? - zapyta się jeszcze Lilka.

- Tak. I tak miałem już wracać na statek - odpowie Mateusz.

- Więc to koniec? Więcej się nie zobaczymy? - zapyta jeszcze Banachówna.

- Nie wiem... - odpowie Mateusz i odejdzie.

Lilka w finale 1698 odcinka "M jak miłość" zaleje się łzami patrząc jak człowiek, który kocha ją nad życie odchodzi i pewnie już nigdy nie wróci. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1698: To Piotrek odkryje, co Franka zrobiła dla Pawła. Takiej ofiary z miłości jeszcze nie było w serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze