M jak miłość. Romans Jakuba i Kasi rozwinie się w zaskakującym kierunku. Nikt tego nie przewidział!- WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Romans Jakuba i Kasi rozwinie się w zaskakującym kierunku. Nikt tego nie przewidział!- WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Romans Jakuba i Kasi rozwinie się w zaskakującym kierunku. Nikt tego nie przewidział!- WIDEO, ZDJĘCIA

2022-05-17 17:01

Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie spore zmiany u Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), którzy zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia w windzie w szpitalu. Romans lekarki i detektywa w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będzie miał zaskakujący przebieg. Dotąd kochliwy Jakub, który z żadną poprzednią dziewczyną nie wytrzymał dłużej niż kilka randek, zdecyduje się na stabilny związek. Mało tego, u boku Karskiego zakochana Kasia Stawska odkryje swoją nieznaną stronę. Nikt nie będzie się tego po nich spodziewał. Zobaczcie WIDEO z premierowych scen w "Kulisach serialu M jak miłość".

Co będzie dalej z Kasią i Jakubem Karskim w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022?

To już pewne, że w "M jak miłość" Kasia i Jakub Karski będą wciąż razem w nowym sezonie po przerwie wakacyjnej, a ich romans wkroczy w kolejną fazę. Co prawda wątek tej pary kryje wciąż jeszcze wiele tajemnic. W miarę rozwoju łączącej ich relacji, rozkwitu miłości będą wychodziły na jaw kolejne, zdumiewające fakty z przeszłości Kasi i Jakuba. Zakochani będą się poznawali coraz bliżej, otworzą się na uczucie i dojdzie nawet do tego, że Karski zapragnie wreszcie stabilizacji. Do tej pory przyjaciel i wspólnik Marcina (Mikołaj Roznerski) nie trafił na dziewczynę, z którą chciałby być na poważnie, z którą dzieliłby nie tylko łóżko, ale i życie i własne pasje.

Wkrótce w "M jak miłość" w odcinkach, które widzowie zobaczą od września Kasia zmieni jednak Jakuba, że trudno będzie go poznać! Karski nie będzie już sobie wyobrażał przyszłości bez kobiety, która podbiła jego serce w szpitalnej windzie. Nie zabraknie miłosnych uniesień Kasi i Jakuba, którzy mają szansę stać się jedną z bardziej lubianych par w serialu. Ale jak długo potrwa sielanka lekarki i detektywa? Znając scenarzystów "M jak miłość" szybko wymyślą jakieś komplikacje, by między nimi nie było tak bajkowo.

Nie przegap: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1662: Magda nie wybaczy Andrzejowi zdrady. Smutny koniec Budzyńskich! Nie będą już razem nawet pracować

Sceny z nowego sezonu "M jak miłość", które już teraz możecie zobaczyć w "Kulisach serialu", ujęcia Kasi i Jakuba na treningu bokserskim to wyraźny sygnał, że ich związek rozwinie się do tego stopnia, że Karski wciągnie Stawską w swoją pasję. Do tego zaprzyjaźnią się bliżej z Marcinem i Izą (Adriana Kalska). Dziewczyna Jakuba okaże się świetna w roli walecznej bokserki. Dzięki niemu odkryje nieznaną stronę swojej osobowości. Bo dotąd w "M jak miłość" Kasia uchodziła raczej za spokojną, wrażliwą lekarkę, która nie potrafiła się bronić nawet przed tak ohydnym typem jak nachalny, wredny "kolega" ze szpitala, Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz)

Romans Jakuba i Kasi rozwinie się w zaskakującym kierunku. Nikt tego nie przewidział!
Najnowsze