M jak miłość

M jak miłość. Półnaga pacjentka Klaudia zbajeruje Łukasza. Wojciechowski wymieni Patrycję na młodszą? - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-11 12:06

W "M jak miłość" dojdzie do szokujących scen! Zatrudniona przez Ewę Kalinowską (Anna Kerth) Klaudia (Angelika Smyrgala), zrobi wszystko, by spodobać się Łukaszowi (Jakub Józefowicz). Wojciechowski nie domyśli się, że młoda, piękna dziewczyna stara się o jego względy, bo ma za zadanie rozbić związek z Patrycją (Alżbeta Lenska). Niebawem w "M jak miłość" Klaudia pokaże, że nie ma hamulców i na jednej z wizyt u fizjoterapeuty niby przypadkiem spadnie jej bluzka, a ona pokaże się Łukaszowi półnago! To wystarczy, żeby ten zdradził Patrycję?

Klaudia uwiedzie Łukasza pod nosem Patrycji? W "M jak miłość" dojdzie do ostrych scen

Klaudia nie będzie się kierowała czystymi intencjami w "M jak miłość". Łukasz nie przewidzi, że zainteresowanie pięknej brunetki to wynik spisku Ewy Kalinowskiej i Argasińskiego (Karol Strasburger). Klaudia wcieli się w rolę pacjentki, która musi skorzystać z usług fizjoterapeuty, a tak naprawdę wykorzysta moment, by pobyć z Wojciechowskim sam na sam i pokazać mu się w całej okazałości. 

- Ewa to osoba, która została bardzo zraniona w życiu. Żeby sobie z tym poradzić, nałożyła maskę i zbroję. Ta gorycz i żal powoduje, że ona ma przyjemność w dawaniu szpili i knuciu intryg. Klaudia jest efektem właśnie czegoś takiego. To Ewa proponuje Argasińskiemu Klaudię - wyjaśnia Anna Kerth w "Kulisach M jak miłość". 

- Argasiński wydaje się, że pogodził się z tą myślą, że Patrycja odeszła na zawsze i że on nie ma szans - objaśnia Karol Strasburger. - Intryga z Ewą to taka próba, a może się uda... - dodaje były ordynator. I faktycznie, oboje przyłożą się do zniszczenia związku Patrycji i Łukasza. 

Klaudia pójdzie na całego w adorowaniu Wojciechowskiego w "M jak miłość"

Klaudia wczuje się w rolę potrzebującej pacjentki, zakręci się wokół Łukasza, a w jednym w nadchodzących odcinków "M jak miłość" niby przypadkiem spadnie jej bluzka i pokaże się w niemal całej okazałości! Wojciechowski początkowo postara się ignorować zaloty, ale nie da się ukryć, że Ewa i Jerzy idealnie dobiorą dziewczynę do typu Łukasza. Brunetka będzie przypominać Patrycję z młodości! 

- Czemu ci tak na tej sprawie zależy, co? - zapyta niebawem Jerzy, zdziwiony, że Kalinowska aż tak zaangażowała się w zniszczenie związku Wojciechowskiego i jego byłej żony. - Rozbicie rodziny nikomu nie powinno ujść na sucho - skomentuje krótko Ewa. 

Czy Klaudii uda się uwieść Łukasza? On na pewno tak łatwo nie da się zbajerować, ale też nie będzie do końca obojętny na względy pięknej brunetki. Patrycja może zacząć się obawiać, bo kiedy dwa tak mocne charakterki jak Ewa i Jerzy się połączą, to może zwiastować duże kłopoty. 

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Najnowsze

Materiał sponsorowany