M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1700: Nowa kochanka Łukasza?! Zacznie się identycznie jak z Patrycją. Znów porzuci własne dziecko? - ZDJĘCIA

W 1700 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) pozna piękną Klaudię (Angelika Smyrgała) i trudno oprzeć się wrażeniu, że jego historia z Patrycją (Alżbeta Lenska) się powtórzy. Dziewczyna szybko wkręci się na fizjoterapię do Wojciechowskiego i tam ubrana w sam kusy ręcznik zacznie go uwodzić... Czy Łukasz da się podejść i wda się w romans z młodszą "pacjentką"? Gdyby tak się wydarzyło w 1700 odcinku "M jak miłość". Łukasz straci nie tylko Patrycję, ale może i małego Jasia (Aleksander Cacko). Czy Wojciechowski porzuci drugie dziecko i pobiegnie za "spódniczką"?! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1700 - poniedziałek, 16.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1700 odcinku "M jak miłość" do gabinetu Łukasza wkroczy nowa piękność. Jak widać na ZDJĘCIACH Klaudia szybko zacznie przyjmować pozy, które tak dobrze pamiętamy z czasów Patrycji. Naga kobieta, kusy ręcznik i ręce Łukasza, które leczą i rozpalają zmysły... Czy Klaudia odbierze przystojnego fizjoterapeutę Patrycji?

Jak pamiętamy, Łukasz w "M jak miłość" nie sprawdził się jako ojciec swojej córki, Natalki (Zoja Dawicka). Rozczarowana Katia (Joanna Jarmołowicz) wywiozła dziecko na stałe do Gruzji, gdzie wychowuje je razem z Igorem (Ali Bahrudinov). Czy przez kolejny romans Łukasza, sytuacja powtórzy się z małym Jasiem?  

Gdyby tak się stało, to Argasiński (Karol Strasburger) od 1700 odcinka "M jak miłość" mógłby od rana popijać szampana. Zdradzamy: Klaudia nie jest przypadkową pacjentką, ona w ogóle nie jest pacjentką! Zatrudni ją w przychodni - spiskująca z Jerzym - Ewa Kalinowska (Anna Kerth) i każe udawać pacjentkę. Piękna dziewczyna dostanie zadanie rozdzielenia Łukasza i Patrycji. Czy jej się to uda?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1701: Olek wyciągnie rękę do Łukasza. Wojciechowski nie wie, że za korzystną propozycją stanie Argasiński

M jak miłość odcinek 1696 ZWIASTUN. Ślub Kasi i umierającego Jakuba. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich pogłębi się
Najnowsze