M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Olek wyciągnie rękę do Łukasza. Wojciechowski nie wie, że za korzystną propozycją stanie Argasiński

2022-12-29 9:57

W 1701 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) wyjdzie z propozycją do Łukasza (Jakub Józefowicz), który nieźle radzi sobie jako specjalista w przychodni Rogowskiego (Robert Moskwa), a pacjencji go polubili. Oczywiście, nie jest to jednak taka sama praca jak w klinice w Warszawie, więc Wojciechowski mocno się zastanowi nad tym, czy nie przyjąć propozycji powrotu do stolicy. Łukasz w 1701 odcinku "M jak miłość" nie domyśli się, że Olek nie działa sam. Jego pomysł zostanie wcześniej skonsultowany, a nad wszystkim będzie czuwał cwany Argasiński (Karol Strasburger).

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1701 odcinku "M jak miłość" Łukasz dostanie szansę na powrót na stare stanowisko w klinice w Warszawie, gdzie obecnie ordynatorem jest Olek. To właśnie Chodakowski złoży mu pewną ofertę, ale ortopeda bynajmniej nie będzie działał sam. Przede wszystkim, do pomysłu sprowadzenia Wojciechowskiego do pracy w stolicy, namówi go pomysłowa Aneta. Chodakowska zawsze bardzo lubiła się z Łukaszem, a w 1701 odcinku "M jak miłość" zacznie naciskać na męża, by przywrócił fizjoterapeutę do pracy. Łukasz musiał zrezygnować z kliniki na rzecz przychodni Rogowskiego, bo ścigał go wściekły Jerzy i jego bandyci, a Patrycja (Alżbeta Lenska) nosiła pod sercem jego syna. Teraz sytuacja się ustabilizowała, Patrycja i Łukasz wiodą dość spokojne życie w leśniczówce, ale jednak pokusa powrotu do Warszawy zrobi swoje. 

Argasiński będzie knuł za plecami Łukasza i Olka w 1701 odcinku "M jak miłość"

Co ciekawe, pomysł powrotu Łukasza do kliniki zostanie skonsultowany z Argasińskim, który poprze Olka, uda, że nie żywi do Wojciechowskiego żadnej urazy i to rewelacyjny plan, by fizjoterapeuta znów dołączył do personelu. Olek nie będzie miał pojęcia, że Jerzy tylko na to czekał. W 1701 odcinku "M jak miłość" Olkowi wyda się, że były ordynator się zmienił, nie żywi urazy i dlatego złoży Łukaszowi propozycję powrotu do pracy. Nikt nie domyśli się, że Jerzy sieje plan zniszczenia kochanka byłej żony, a powrót fizjoterapeuty do kliniki zagwarantowałby częsty kontakt i działanie na miejscu. 

Z pomocą zniszczenia Łukasza przyjdzie też Ewa Kalinowska (Anna Kerth). Niebawem w "M jak miłość" podkręci działania na rzecz Argasińskiego i zatrudni atrakcyjną Klaudię. Każe młodej dziewczynie wejść w rolę potrzebującej pacjentki, by postarała się uwieść Łukasza i rozbić jego związek z Patrycją. Wojciechowski nie ma pojęcia, że wkrótce czeka go atak z dwóch stron. W przychodni Artura ze strony Ewy i wynajętej Klaudii oraz ze strony Olka, który nieświadomie spełni plan Jerzego. 

M jak miłość odcinek 1696 ZWIASTUN. Ślub Kasi i umierającego Jakuba. Kryzys w małżeństwie Chodakowskich pogłębi się
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze