M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1704: Marysia ma się o tym nigdy nie dowiedzieć! Szokujący sekret połączy Artura Rogowskiego i Ewę Kalinowską - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-01-11 19:59

W 1704 odcinku "M jak miłość" Ewę Kalinowską (Anna Kerth) i Artura (Robert Moskwa) połączy pewien sekret, o którym Marysia (Małgorzata Pieńkowska) ma nigdy się nie dowiedzieć! W przychodni dojdzie do romansu? Kalinowska zrobi wszystko, byle tylko zdobyć Rogowskiego, bo nie będzie mogła patrzeć na szczęście jego i żony. W 1704 odcinku "M jak miłość" flirty i podchody się opłacą, bo Artur wyda się naprawdę skołowany działaniami współwłaścicielki przychodni. Wreszcie emocje sięgną zenitu i dojdzie do czegoś, o czym Marysia ma nigdy nie wiedzieć. Zobacz WIDEO z tych scen,

"M jak miłość" odcinek 1704 - poniedziałek, 30.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marysia w 1704 odcinku "M jak miłość" będzie mogła zacząć się poważnie bać. Ewa zrobi wszystko, by uwieść Artura, by niszczyć jego małżeństwo z Marią, bo nie da rady znieść widoku ich szczęścia. Zastosuje podłe metody na "odbicie" Rogowskiego, a on nie pozostanie całkiem obojętny na wdzięki pięknej wspólniczki. 

- Ewa to osoba, która została bardzo zraniona w życiu. Żeby sobie z tym poradzić, nałożyła maskę i zbroję. Ta gorycz i żal powoduje, że ona ma przyjemność w dawaniu szpili i knuciu intryg (...) - wyjaśnia aktorka Anna Kerth w "Kulisach M jak miłość". Wiadomo już, że Kalinowska połączy siły z Argasińskim (Karol Strasburger) i będzie chciała dopaść nie tylko Artura i Marysię, ale także rozbić związek Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz). Ewa zwierzy się w jednym z odcinków "M jak miłość", że nie może znieść szczęścia Marysi i Artura. 

- Zwyczajnie im zazdroszczę - obwieści Kalinowska Jerzemu. 

Ewę i Artura Rogowskiego połączy pewien sekret. Marysia w 1704 odcinku "M jak miłość" nie dowie się co zaszło 

Niebawem w "M jak miłość" Ewa przypuści jawny atak na małżeństwo Rogowskich, a Marysia poczuje się zagrożona. - Ewa jest kimś takim, kto z góry patrzy na wiele sytuacji, ale nie z góry jak mędrzec, że wszystko ogarnia, ale czuje się lepsza, czego daje wyraz Marysi - tłumaczy Małgorzata Pieńkowska.- Ewa czasem przypadkiem, a czasem perfidnie próbuje wykorzystać tę swoją maksymę kropla drąży skałę - dodaje Anna Kerth w "Kulisach m jak miłość". Kobieta wyjdzie z propozycją wspólnego wieczoru z Arturem przy winie, a nawet wprosi się do rodzinnego domu Mostowiaków na kolację. 

- Każda atencja, z każdej strony nam się podoba i Rogowskiemu się oczywiście podoba, że taka atrakcyjna, piękna kobieta wykazuje nim zainteresowanie (...) - mówi Robert Moskwa. I faktycznie, Rogowskiemu mocno się spodoba adoracja ze strony pięknej Ewy, bo w 1704 odcinku "M jak miłość" razem udadzą się w pewne miejsce, o czym Marysia ma nigdy się nie dowiedzieć. - Myślisz, że mógłbyś mi w tym pomóc? - zapyta kobieta. - Tak, tylko ani słowa Marysi - rozkaże Artur, a Kalinowska obieca, że będzie milczeć. Czy między tą dwójką dojdzie do romansu? Tego dowiemy się niebawem.

M jak miłość. Ewa Kalinowska weźmie się za Artura Rogowskiego. Podpuści Argasińskiego do zemsty na Łukaszu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze