M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Tylko Kinga zobaczy umierającego Piotrka. Marysia odda jej swoje miejsce - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach wydarzy się wielka tragedia u Zduńskich. W siedlisku Magdy (Anna Mucha) Kinga (Katarzyna Cichopek) z Piotrkiem (Marcin Mroczek) przeżyją piękne, romantyczne chwile, ale zaraz potem prawnik złapie się za serce i padnie bez tchu na ziemię. Dzięki szybkiej akcji ratunkowej Zduński znajdzie się w szpitalu, ale niestety przeżyje drugi zawał! Lekarz będzie przerażony stanem pacjenta w 1736 odcinku "M jak miłość" i dopuści do niego tylko jedną osobę. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) wykona niezwykle szlachetny gest i odda swoje miejsce Kindze! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Tylko Kinga będzie przy umierającym Piotrku. Marysia zrobi to dla synowej 

W 1736 odcinku "M jak miłość" dojdzie do dramatycznych wydarzeń. Uroczy, rodzinny wypad Zduńskich do siedliska skończy się wielką tragedią - Piotrek dostanie zawału i lekarze nie będą pewni, czy przeżyje. Szybka akcja ratunkowa Kingi sprawi, że Zduński będzie operowany, ale w szpitalu dostanie drugiego zawału. Sytuacja będzie na tyle poważna, że lekarz dopuści do pacjenta tylko jedną osobę. 

Marysia w "M jak miłość" wykona niezwykle szlachetny gest wobec synowej. Choć matka będzie drżała o życie syna, jak nikt inny, odda swoje miejsce przy nim swojej synowej. Jak do tego dojdzie?

Sytuacja w szpitalu w "M jak miłość" będzie dramatyczna. Jako pierwszy informacje od lekarza uzyska Artur, ale nawet on nie dowie się wszystkiego. Wtedy Kinga postanowi sama porozmawiać z człowiekiem, w którego rękach znajduje się życie jej ukochanego męża.  

- Co z moim mężem, panie doktorze? - zapyta Zduńska kardiologa wg cytatu z portalu swiatseriali.interia.pl. 

- Pierwszy zabieg się udał, udrożniliśmy tętnicę. Pani mąż został przewieziony na oddział intensywnego nadzoru kardiologicznego - odpowie rzeczowo lekarz.

- Pierwszy zabieg? - Marysia będzie przerażona.

- Zawał był rozległy, dlatego jutro przeprowadzimy drugi etap leczenia, czyli kolejną koronarografię. Stan pacjenta jest stabilny, ale nadal bardzo ciężki.

- Czy możemy go zobaczyć? - Kinga zaleje się łzami.  

- Ale na razie tylko jedna osoba!

- Idź, kochanie - powie Kindze Marysia.

I tak Kinga w 1736 odcinku "M jak miłość" znajdzie się przy umierającym Piotrku i będzie szeptała do niego najczulsze słowa bez żadnej pewności, czy jeszcze ją kiedykolwiek usłyszy.

Nie przegap: Gwiazdor M jak miłość ostro dostał po uszach od matki swojego syna! Mikołaj Roznerski musiał się gęsto tłumaczyć Marcie Juras

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Listen on Spreaker.
Najnowsze