M jak miłość

Gwiazdor M jak miłość ostro dostał po uszach od matki swojego syna! Mikołaj Roznerski musiał się gęsto tłumaczyć Marcie Juras

Marcin w "M jak miłość" ostatnio nie ma szczęścia w miłości. Chodakowski w finale sezonu musiał się zmierzyć ze zdradą Izy (Adriana Kalska) i jak wiemy nie poradzi z tym sobie - wpadnie w alkoholizm i nie wiadomo, jak to się skończy. W życiu prywatnym Mikołaja Roznerskiego też burzliwie. Na oficjalnym profilu gwiazdor "M jak miłość" został pouczony przez dawną partnerkę i matkę swojego syna, Martę Juras. O co poszło? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ, jak wyglądała miłość Marcina i Eryki!

M jak miłość. Ostre starcie Mikołaja Roznerskiego z Martą Juras na Instagramie

Marcin i Eryka z "M jak miłość" kochali się nie tylko w serialu. Roznerski i Juras zostali parą także w prywatnym życiu, a na świat przyszedł ich syn Antek. Niestety i ta miłość gwiazdora nie przetrwała próby czasu i dawni kochankowie długo ze sobą nie rozmawiali. Ostatnio Roznerski i Juras znów zaczęli pokazywać się razem przy okazji różnych premier i wyglądało na to, że aktualnie żyją w przyjaźni. Za co serialowy Marcin oberwał na swoim profilu na Instagramie od matki swojego syna?  

Marta Juras nie była jedyną miłością Roznerskiego z planu "M jak miłość". Po rozstaniu z serialową Eryką aktor związał się z Adrianą Kalską, która w serialu gra jego żonę Izę. Fani pokochali tę parę i przez kilka lat wypatrywali wieści o ich prawdziwym ślubie. Niestety, 1,5 roku temu i oni ogłosili rozstanie. Ma to także swoje konsekwencje w serialu, gdzie Chodakowska rzuciła męża dla Radka (Philippe Tłokiński). 

Tymczasem na oficjalnym profilu gwiazdora "M jak miłość" na Instagramie odbyła się dyskusja między nim, a dawną dziewczyną! Marta Juras pojawiła się znienacka pod niewinnym postem o stroju najlepszym na upały. O co im poszło?

A Wy co się ubieracie w upały ?😅 - napisał Marcin z "M jak miłość" pod swoim uśmiechniętym zdjęciem. 

Ale wiesz, że poprawnie po polsku to brzmi „A WY W CO SIĘ UBIERACIE W UPAŁY?” - zbeształa go Marta Juras. 

Dziekuje Ci kochanie już poprawilem 🥰😅

nie ma za co Misiaczku, musze dbać o rodzinne wartości

Jak widać, wymiana zdań między gwiazdami "M jak miłość" aż "kapie" od słodyczy. Tyle, że matka syna Roznerskiego przypomina mu o rodzinnych wartościach... Z kolei serialowy Marcin deklaruje, że poprawił wpis, ale nadal widnieje z błędem. Co tak naprawdę dzieje się między dawnymi kochankami?

Nie przegap: Zakochali się w M jak miłość, a teraz Krystian Wieczorek i jego żona Maria dzielą się swoim szczęściem. Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

Wielka tajemnica gwiazd M jak miłość. Katarzyna Cichopek wygadała się jak każą im udawać na planie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze