M jak miłość

Zakochali się w M jak miłość, a teraz Krystian Wieczorek i jego żona Maria dzielą się swoim szczęściem. Posypały się gratulacje - ZDJĘCIA

2023-07-09 20:57

To "M jak miłość" połączyło Krystiana Wieczorka i jego żonę Marię! Kiedy w 2015 roku młodziutka 23-letnia Maria Szafirska dołączyła do obsady serialu nikt nie podejrzewał, że już rok później zakochani wezmą ślub. W całej historii "M jak miłość" są jak dotąd jedyną parą, którą miłość połączyła nie tylko na ekranie, ale także w prawdziwym życiu. Właśnie aktorskie małżeństwo "M jak miłość" świętuje ważną chwilę w swoim związku i dzielą się wielką radością z całym światem. Zdjęcia Krystiana Wieczorka z żoną na Instagramie nie pozostawiają żadnych wątpliwości, a zakochani już przyjmują gratulacje od wszystkich.

Krystian Wieczorek i jego żona Maria poznali się w "M jak miłość". Tak narodziła się ich miłość

Co roku w lipcu znani z "M jak miłość" Krystian i Maria Wieczorkowie przypominają światu, że prawdziwa miłość może przyjść niespodziewanie, że połączyła ich wspólna praca na planie serialu. Kiedy latem 2015 roku w obsadzie "M jak miłość" pojawiła się wówczas 23-letnia Maria Szafirska, zdolna, początkująca aktorka i reżyserka, Krystian Wieczorek wiedział już, że poznał tę jedyną, miłość swojego życia, jak często o niej mówi i pisze w postach na Instagramie.

Scenarzyści "M jak miłość" połączyli losy Andrzeja Budzyńskiego i ślicznej nauczycielki plastyki Pauliny Lipskiej, gdy małżeństwo prawnika i Marty (Dominika Ostałowska) przechodziło kryzys. Andrzej został sam z córką Anią (kiedyś grała ją Weronika Wachowska, która obecnie wyrosła na piękną 18-latkę), a Paulina zaprzyjaźniła się z nią podczas zajęć rysunku w szkole. Z czasem między Budzyńskim i Pauliną narodziło się uczucie. Do romansu ostatecznie nie doszło, skończyło się na gorących pocałunkach Andrzeja i Pauliny, miłosnym igraszkach, które Marta zobaczyła na własne oczy.

Już wtedy Krystian Wieczorek i Maria Szafirska spotykali się także poza planem "M jak miłość". W jednym z nielicznych udzielanych wywiadów o żonie i życiu prywatnym aktor wyznał, że od pierwszego spotkania wiedział, że będzie z Marią do końca życia. - Jak poznałem Marysię, to miałem taką intuicję potężną, takie przeczucie, że to jest ta osoba. Nie znaliśmy się i już wiedziałem, że będziemy razem. To jest coś więcej - instancja wyższa. Mówi: już chłopcze się nie męcz, to ta, tu. Właściwa - powiedział kiedyś Krystian Wieczorek w "Pytaniu na śniadanie". 

Tak wyglądał ślub Krystian Wieczorka i Marii Szafirskiej w 2016 roku

Żona Krystiana Wieczorka występowała w "M jak miłość" zaledwie pół roku. Od debiutu Marii Szafirskiej na ekranie w 1174 odcinku, do pożegnania Pauliny Lipskiej z Andrzejem w 1225 odcinku minęło równo sześć miesięcy. Aktorka odeszła z obsady w maju 2016 roku, a już na początku lipca Wieczorek i Szafirska wzięli sekretny ślub w małym kościółku na Podlasiu. Ślub zakochanych z "M jak miłość" był ich pilnie strzeżoną tajemnicą. Nie uroczystości nie wiedzieli nawet koledzy z planu serialu. W ceremonii wzięli udział tylko członkowie najbliższej rodziny Krystiana i Marii.

W pierwszy weekend lipca, jak co roku, Wieczorek i jego żona, na profilu na Instagramie podzielili się swoim szczęściem. Z okazji 7. rocznicy ślubu wybrali się do Kazimierza Dolnego, żeby uczcić tak ważny dla nich dzień. "Przydarzyło nam się życie.#7 #mojapięknażona #godday❤️" - napisał w pięknych słowach Wieczorek i od razu posypały się gratulacje dla pary.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze