M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. To on zagra ojca Nadii. Michaił Pszeniczny dołączy do obsady, ale tylko na chwilę - ZDJĘCIA

2023-06-09 9:12

Do obsady "M jak miłość" dołączy w nowym sezonie ojciec Nadii (Mira Fareniuk), którego zagra Michaił Pszeniczny. Po raz pierwszy ukraiński żołnierz Dima pojawi się w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach. Widzowie zobaczą go ciężko rannego po próbie ucieczki z obozu jenieckiego. Mimo, że życie ojca Nadii będzie wisiało na włosku, Dima znajdzie w sobie siłę, by walczyć o przetrwanie. Czy ucieknie z niewoli i przyjedzie po córkę? To już pewne, że Michaił Pszeniczny wystąpi w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, lecz niezbyt długo. Co się stanie z ojcem Nadii? Sprawdź co wiadomo o bardzo znanym aktorze z Ukrainy, który coraz częściej gra w polskich produkcjach. Mamy prywatne ZDJĘCIA Pszenicznego i jego rodziny.

Czy ojciec Nadii w nowym sezonie "M jak miłość" przyjedzie po córkę i zabierze ją od Magdy i Andrzeja?

Michaił Pszeniczny w roli ojca Nadii w "M jak miłość" zadebiutuje w 1735 odcinku, ale pojawi się tylko na chwilę. W dniu, w którym do Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) dotrze wstrząsająca wiadomość, że ojciec Nadii zginął zastrzelony podczas próby ucieczki z obozu okaże się, że Dima cudem przeżył! Nadal będzie uwięziony przez Rosjan, ale nie straci nadziei, że uda mu się wyzwolić i wrócić po córkę.

Na razie nie wiadomo czy w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach ojciec Nadii będzie miał świadomość tego, że 7-letnia dziewczynka znalazła w Polsce nowych rodziców, że Budzyńscy stali się jej rodziną. Przy życiu Dimę będzie trzymała tylko wiara w to, że po śmierci żony Oleny musi odnaleźć Nadię, żeby córka nie została sierotą.

Na pewno Michaił Pszeniczny, 34-letni aktor z Ukrainy, znany jako Artiom z "Na dobre i na złe", po debiucie w "M jak miłość" nie będzie obecny na stałe w obsadzie serialu. Aktualnie wrócił do ojczyzny, skupia się na nowych projektach zawodowych, ale z produkcją "M jak miłość" jest w kontakcie. Wątek ojca Nadii na pewno rozwinie się w nowym sezonie, ale od scenarzystów zależy czy Dima przyjedzie do Polski, czy wreszcie opuści obóz jeniecki.

Kim jest Michaił Pszeniczny, który zagra w "M jak miłość"? Życie prywatne, rodzina, żona, dzieci!

Michaił Pszeniczny urodził się w Kijowie 5 sierpnia 1989 roku. Na Ukrainie zyskał sławę dzięki udziałowi w filmach i serialach o miłości. Nie bez znaczenia na przebieg kariery Michaiła ma jego wygląd, ujmujące spojrzenie i piękny uśmiech, a do tego barwa głosu. Poza tym aktor jest ceniony za pracowitość i odpowiedzialność. Od blisko 12-stu lat Pszeniczny jest w związku z aktorką, którą zna od czasu studiów, Lyubavą Greshnovą. W sierpniu zeszłego roku para obchodziła wyjątkową rocznicę.

"Jedenaście lat razem. Nie znam poprawnej nazwy tego święta - drewniane, złote, metalowe...))), ale wiem na pewno, że bez ciebie byłoby mi samotnie żyć tym życiem..." - napisał na swoim profilu na Instagramie Pszeniczny 31 sierpnia 2022 roku.  Dziesięć lat temu Pszeniczny i jego ukochana zaręczyli się podczas podróży na Dominikanę. Trzymają jednak w tajemnicy czy wzięli ślub. Na pewno wychowują razem 6-letniego syna.

M jak miłość. Nadia zostanie z Magdą i Andrzejem na zawsze! Budzyńscy ją adoptują?
Najnowsze