M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Ostatnia histeria Julii. Znów pójdzie o ciążę, a potem ślad po niej zaginie - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach Julia (Marta Chodorowska) po raz ostatni urządzi wielką histerię. Wszystko wskazuje na to, że Malicka zniknie, pozorując swoje zabójstwo i wrobi w to Andrzeja (Krystian Wieczorek). Fani "M jak miłość" odetchną z ulgą, bo nikt już nie może patrzeć na psychopatkę, która o mały włos rozbiła małżeństwo Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja Budzyńskich. Ale to, co po sobie Julia zostawi długo jeszcze będzie "odbijało się wszystkim czkawką"... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź, co już wiemy!

M jak miłość. Julia urządzi niezły cyrk na pożegnanie. Zniknie, ale zostawi po sobie "spaloną ziemię"...

Malicka w "M jak miłość" pojawiła się jako dawna znajoma Andrzeja. Scenarzyści wprowadzili ją jako zakochaną w Budzyńskim piękność i dali jej szansę na jego uwiedzenie. Niestety, Andrzej zdecydowanie za dużo wypił na niesławnej konferencji we Wrocławiu i spędził noc w łóżku Julii. Efektem była ciąża, poronienie i cały wodospad histerii domniemanej kochanki. Niestety wiadomo już, że w finale swoich występów w "M jak miłość" Malicka zniknie, ale zostawi po sobie coś strasznego!

Julia w "M jak miłość" z nienawiści i zazdrości o Andrzeja uknuła spisek, w którym wrabia go w morderstwo. Dobra strona jest taka, że nareszcie ta znienawidzona postać zniknie z ekranów, ale Budzyński trafi za kratki. Zanim do tego dojdzie Malicka zdąży jeszcze urządzić ostatnią histerię. Jak do tego dojdzie?

Andrzej w 1735 odcinku "M jak miłość" popełni gruby błąd. Budzyński zapomni na chwilę, że ma do czynienia z psychopatką i wypomni jej terapię. A, że będzie chodziło znów o ciążę, Malicka wpadnie w kolejną histerię! Prawdopodobnie już ostatnią w swojej "karierze" w sadze rodu Mostowiaków...  

Zobacz też: Znalazł się Janek z M jak miłość! Tomas Kollarik znów na planie. Wystąpił z innym policjantem z Grabiny - ZDJĘCIA 

M jak miłość. Zemsta Julii na Andrzeju. Wariatka urobi nawet Rotkiewicza, żeby był po jej stronie
Najnowsze