M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda nie odda Nadii jej ojcu?! Zaskakujący zwrot w sprawie adopcji małej Ukrainki

2023-06-05 14:37

W "M jak miłość" po wakacjach rozstrzygną się losy małej Nadii (Mira Fareniuk), którą Budzyński pokochali jak córkę. Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) dowiedzą się wreszcie, że zostali wprowadzeni w błąd, a ojciec dziecka nadal żyje! Mało tego, mężczyzna prawdopodobnie zjawi się w Warszawie, by zabrać Nadię. Jak się jednak okazuje, Budzyńscy w kolejnych odcinkach "M jak miłość" nie tak szybko pogodzą się z losem i nie będą mieli zamiaru żyć bez Nadii. Nastąpi zaskakujący zwrot w kwestii adopcji Ukrainki?

Magda zawalczy o Nadię w nowym sezonie "M jak miłość" 

U Budzyńskich szykuje się duża rewolucja. Po zażegnanym kryzysie małżeńskim, wcale nie nastąpi pasmo sukcesów. Owszem, Magda i Andrzej zapomną o zdradzie prawnika z Julią Malicką (Marta Chodorowska), chociaż to wcale nie oznacza, że kobieta im odpuści. Nie to jednak będzie najważniejsze, bo wkrótce w "M jak miłość" po wakacjach 2023 okaże się, że ojciec Nadii żyje! Magda i Andrzej posłuchali wyznań Vlada (Wiaczeslaw Boguszewski), ale minęły się one z prawdą, tak samo jak wieści od sąsiadki Mileny (Katerina Fareniuk). Tak naprawdę Dima (Michaił Pszeniczny) żyje i prawdopodobnie będzie chciał odzyskać dziecko! To oznaczałoby, że Magda i Andrzej nigdy nie staliby się prawdziwymi rodzicami dla małej Ukrainki. Na to w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej na pewno nie pozwoli sobie Budzyńska, która już pokochała Nadię jak własną córkę, opiekuje się nią jak najlepiej potrafi i chce, by została w rodzinie na zawsze. 

Zdjęcie na profilu instagramowym Miry Fareniuk, czyli Nadii z "M jak miłość" wskazuje na to, że dziewczynka może jednak zostać z Budzyńskimi. Na fotografii widać wyraźnie, że serialowa Nadia spędza czas z Magdą w mieszkaniu w Warszawie. Czy to dowód na to, że Dima nie odzyska dziecka, a Budzyńscy staną się jej prawdziwą rodziną? Możliwe, ale pewnym jest, że przed Magdą i Andrzejem trudny czas walki o Nadię i nie tylko. 

Jak zapowiedział sam Krystian Wieczorek w ostatnich "Kulisach M jak miłość" przed przerwą wakacyjną, ojciec Nadii namiesza, a oni będą musili przywyknąć do nowej rzeczywistości. Sytuacja stanie się o tyle trudna, że prawnik wpadnie w koszmarne kłopoty, bo Julia prawdopodobnie wrobi go w swoje zabójstwo! U Budzyńskich zjawi się policja, a Malicka zrealizuje chory plan. To odbije się na sprawie z Nadią, bo przecież który sąd zadecyduje w takiej sytuacji, by Andrzej i Magda stali się rodzicami dziecka. Nawet jeśli Dima odpuści, adopcja Nadii może nie potoczyć się po myśli Budzyńskich. Na pewno jednak ten wątek będzie trwał, a jak udowadnia zdjęcie Miry Fareniuk, dziewczynka jeszcze przez jakiś czas zostanie pod opieką Magdy. Co wydarzy się dalej? Będziemy informować na bieżąco. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze

Materiał sponsorowany