M jak miłość po wakacjach. Krzyki cierpiącej Julii w szpitalu. Zestresowany Andrzej będzie przy porodzie?

i

Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach. Krzyki cierpiącej Julii w szpitalu. Zestresowany Andrzej będzie przy porodzie?

M jak miłość po wakacjach. Krzyki cierpiącej Julii w szpitalu. Zestresowany Andrzej będzie przy porodzie? - ZDJĘCIA

2022-07-15 21:41

Julia (Marta Chodorowska) znów w szpitalu w "M jak miłość" po wakacjach 2022! Malicka będzie cierpiała, a zestresowany Andrzej (Krystian Wieczorek) nie opuści kochanki w trudnej sytuacji. Widzowie zobaczą duży brzuszek ciążowy prawniczki, a poród będzie zbliżał się wielkimi krokami. Budzyński pożałuje zdrady Magdy (Anna Mucha), ale nie pozwoli sobie na odwrócenie się od cierpiącej Julii. Mina Krystiana Wieczorka na planie "M jak miłość" mówi wszystko! To już ten moment, w którym na świat przyjdzie synek lub córka Andrzeja? Sprawdź, co już wiadomo.

Julia w zaawansowanej ciąży krzyczy w szpitalu. Poród kochanki Andrzeja w "M jak miłość" po wakacjach zbliża się wielkimi krokami! 

To już pewne, że Julia nie kłamała w sprawie ciąży i w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach faktycznie będzie spodziewała się dziecka. Niestety z ciążą Malickiej pojawią się spore problemy, a prawnicza trafi do szpitala więcej niż raz! Początkowo Julia wyląduje w szpitalu na początku ciąży, kiedy jej brzuszek ciążowy będzie mało widoczny. Potem zdarzy się to znowu, w zaawansowanej ciąży.

Chodorowska pokazała zdjęcia z planu "M jak miłość", które można zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ poniżej, gdzie jej brzuszek jest już pokaźnych rozmiarów. Czy to już ten najważniejszy moment, kiedy dojdzie do porodu synka lub córeczki Andrzeja? Mina Krystiana Wieczorka daje do myślenia. Wydaje się zestresowany jak nigdy! 

Sprawdź też: Nowy dom Andrzeja z M jak miłość! Krystian Wieczorek zamienił willę nad Zegrzem na skromne lokum. Tu będzie mieszkał z żoną Marią i córką - ZDJĘCIA, WIDEO

Poród Julii w "M jak miłość" po wakacjach. Budzyński nie zostawi kochanki w trudnej chwili 

Krystian Wieczorek udostępnił relację z planu "M jak miłość", a jego reakcja potwierdza, że dzieje się coś naprawdę istotnego. Budzyński ma nietęgą minę, znajduje się w szpitalu, a Julia leży w szpitalnym łóżku. Krzyczy w niebogłosy, tak jakby bardzo cierpiała. Można więc myśleć, że to już ten moment, w którym na świat przyjdzie dziecko Andrzeja. Przypomnijmy, że początkowo do Andrzeja nie dochodził fakt, że zostanie ojcem i to nie Magda urodzi mu syna lub córkę.

W nowych odcinkach "M jak miłość" Malicka przedstawi mu wyniki badań, a jej brzuszek powiększy się znacząco. Nie ma szans na to, by udawała ciążę. Andrzej stanie więc na wysokości zadania i nie opuści kochanki w trudnym momencie. Zdjęcie w szpitalu wskazuje albo na akcję przedporodową, albo poważne problemy z ciążą Malickiej. Tak czy siak, Andrzej nieźle się zestresuje, a wkrótce na świat przyjdzie dziecko prawników. Oczywiście jeśli wierzyć, że to Budzyński, a nie były mąż kobiety jest ojcem jej dziecka.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2022. Magda wybaczy Andrzejowi zdradę! Impreza z przyjaciółmi w siedlisku zmieni wszystko – ZDJĘCIA

M jak miłość. Budzyński dał się zrobić jak dziecko! Julia go usidli, ale wyląduje w szpitalu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze