M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Kasia wypięknieje przy Jakubie! Po ślubie będzie zupełnie inną kobietą - ZDJĘCIA

2023-07-11 12:07

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Kasia (Paulina Lasota) po ślubie z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski) stanie się zupełnie inną kobietą! Stawska odzyska spokój po pokonaniu śmiertelnej choroby przez Karskiego, a z jej twarzy zniknie smutek i ogromny strach o ukochanego, który w końcu odzyska zdrowie. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Kasia wypięknieje, a uśmiech nie przestanie schodzić jej z twarzy. Do czasu aż w jej życiu znów nie pojawi się Justyna (Magdalena Wieczorek), która będzie stanowić zagrożenie nie tylko dla niej, ale również i ciotki (Ewa Kania)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Nowa Kasia w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach! Tak zmieni się po ślubie z Jakubem

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Kasia zmieni się nie do poznania! A wszystko przez to, że z twarzy Stawskiej zniknie olbrzymi strach o ukochanego, u którego nie będzie już ani śladu po śmiertelnej białaczce. Karski na dobre pokona chorobę, a dobre wyniki detektywa sprawią, że narzeczeni będą mogli na spokojnie pomyśleć o prawdziwym ślubie, który odbędzie się w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej. Tyle, że Kasia i Jakub zrezygnują z wystawnego wesela i postawią na skromną uroczystość w obecności świadków - Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel), który zastąpi na tym miejscu Marcina (Mikołaj Roznerski), zajętego budowaniem nowego życia u boku Kamy (Michalina Sosna) po rozstaniu z Izą (Adriana Kalska).

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach Kasia i Jakub już oficjalnie staną się małżeństwem i na spokojnie będą mogli realizować kolejne punkty z listy Karskiego, którą stworzył na wypadek swojej śmierci. To sprawi, że z twarzy Stawskiej na dobre zniknie smutek i w końcu pojawi się szeroki uśmiech. Ale to nie wszystko, gdyż jak pokazała Paulina Lasota na swoim Instagramie w nowym nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Kasia przejdzie niezwykłą metamorfozę i wszystkich olśni swoim blaskiem. W tym nawet Kamę, która jest pod ogromnym wrażaniem przemiany żony Jakuba, która u jego boku aż wypięknieje!

- Mega 🤩🤩🤩 - skomentowała Michalina Sosna.

Tyle, że szczęście Kasi i Jakuba w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach oczywiście nie potrwa długo! Wszystko przez to, że w ich życiu ponownie pojawi się Justyna, która w finale sezonu włamała się do ich domu i wykradła siostrze podstemplowane recepty, a następnie przekazała je swojemu wspólnikowi. W ten sposób Stawska naraziła lekarkę nie tylko na kryminał, ale również pozbawienie prawa od wykonywania zawodu! Wówczas Justyna zniknęła, ale pewnym jest, że w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej wróci i wtedy będzie stanowić niebezpieczeństwo nie tylko dla świeżo upieczonych małżonków, ale również i ciotki, która w ostatnich odcinkach jeszcze zdołała ostrzec przed nią detektywa!

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze