M jak miłość po wakacjach. Franka pomoże byłej kochance Wernera?! Sandra miała zniknąć, ale nieoczekiwanie pojawi się w życiu Zduńskich - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Franka pomoże byłej kochance Wernera?! Sandra miała zniknąć, ale nieoczekiwanie pojawi się w życiu Zduńskich - ZDJĘCIA

2022-08-25 21:35

Franka (Dominika Kachlik) z "M jak miłość" rzuci się na pomoc Sandrze (Anna Oberc), byłej kochance Wernera (Jacek Kopczyński)? Kelnerka miała zniknąć z "M jak miłość" tuż po tym, jak Otar (David Gamtsemlidze) stracił bar, mieszczący się obok bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), "Nasz Zielony Sad". Kobieta obwieściła, że zaczyna pracę dla konkurencji i od tamtej pory nikt jej nie widział. Teraz Sandra pojawi się w knajpie Zduńskiej, a Franka da jej szansę i zatrudni jako kelnerkę? Nastąpi nieoczekiwany zwrot akcji.

Sandra wraca do "M jak miłość". Zniknęła, kiedy była najbardziej potrzebna 

Sandra zniknęła z "M jak miłość" po tym, jak Otar stracił bar. Przypomnijmy, że Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) próbowali ratować interes przyjaciela, ale niestety wszystko przepadło. Gruzińska knajpa musiała zostać zamknięta, a on stracił dorobek życia. Załamał się, ale nie na długo, bo Zduńscy zaproponowali mu pomoc i pracę w "Naszym Zielonym Sadzie". W ten sposób Otar dostał szansę na wykazanie się i zyskał nowego przyjaciela - Marszałka (Emilian Kamiński), ojca Magdy (Anna Mucha), z którym świetnie się dogadał.

Sandra nie walczyła o knajpę Otara, tylko obwieściła, że zaczyna pracę u konkurencji. W poprzednich odcinkach "M jak miłość" powiedziała szefowi, że już jakiś czas temu padła propozycja pracy z popularnej sieciówki, a teraz zgodzi się ją przyjąć. Otar nie miał pretensji, że kelnerka odchodzi do innego miejsca, bo przynajmniej nie dopadły go wyrzuty sumienia, że pozbawił kobietę pracy. 

Sprawdź: M jak miłość po wakacjach. Anita w 1669 odcinku powie Magdzie o ciąży Julii? Nie zniesie dłużej kłamstw Andrzeja - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość. Stęsknieni Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek wrócili na plan po długiej rozłące

Franka da szansę Sandrze w nowym sezonie "M jak miłość"

Jak się okazuje, Sandra pojawi się w "M jak miłość" w odcinkach po wakacjach 2022. Anna Oberc zjawiła się na planie i zapozowała z Dominiką Kachlik, czyli serialową żoną Pawła. Obie nagrywały sceny w bistro Kingi, więc można wnioskować, że Sandra zacznie pracę u Kingi. Franka da jej szansę na pracę w fajnym, sprawdzonym zespole? Możliwe, że była kochanka Wernera zacznie mieć problemy i zgłosi się do Zduńskich o pomoc. Na pewno jednak pojawi się w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej.

W "Naszym Zielonym Sadzie" szykują się rewolucyjne zmiany, bo do knajpy wróci też Lilka (Monika Mielnicka), która przestała pracować jako kelnerka, bo zdradziła Mateusza (Krystian Domagała) i wyjechała za granicę w bogatym kochankiem Ethanem (Paweł Roman). Kolejne odcinki "M jak miłość" będą więc powrotem postaci do bistro. Wróci Lilka, Otar dopiero się wdraża  i pojawi się też Sandra. Z pewnością będzie ciekawie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze