M jak miłość. Franka nie zajdzie w ciążę! Paweł aż do śmierci będzie próbował spłodzić dziecko - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Franka nie zajdzie w ciążę! Paweł aż do śmierci będzie próbował spłodzić dziecko - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Franka nie zajdzie w ciążę! Paweł aż do śmierci będzie próbował spłodzić dziecko - ZDJĘCIA

2022-07-12 8:46

Franka (Dominika Kachlik) w "M jak miłość" po wakacjach nie będzie w ciąży i nie spełni marzenia Pawła (Rafał Mroczek) o własnym dziecku! Na profilu Mroczka na Instagramie wyciekły fragmenty dialogów Zduńskich z 1693 odcinka "M jak miłość" w nowym sezonie, z których wynika, że poważnie chora Franka nie zajdzie w ciążę mimo, że podejmie leczenie, a lekarka da jej nadzieję, że jeszcze zostanie matką. Rozmowa Franki i Pawła, która odbędzie się dopiero w 1693 odcinku "M jak miłość" wskazuje na to, że Zduńska przejdzie chwile załamania, bo kolejne próby spłodzenia dziecka nie przyniosą rezultatu. Ale Paweł obieca żonie, że będzie próbował aż do śmierci. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tej sceny!

Dlaczego Franka z "M jak miłość" nie będzie w ciąży z Pawłem w nowym sezonie po wakacjach?

Nowy sezon "M jak miłość" upłynie France i Pawłowi na ciągłych próbach powiększenia rodziny! Ale Franka nie będzie mogła zajść w ciążę z powodu poważnej choroby, którą jej ginekolog (Ewa Konstanciak) zdiagnozowała u Zduńskiej już w finale minionego sezonu "M jak miłość". Wówczas okazało się, że Franka, która 10 lat temu urodziła dziecko, teraz choruje na endometriozę, co w jej przypadku może oznaczać nieuleczalną niepłodność.

Oczywiście w następnych odcinkach "M jak miłość" żona Pawła podda się leczeniu w szpitalu, a Zduński cały czas będzie ją wspierał w walce o zajście w ciążę. Pojawiły się już nawet zdjęcia z planu sugerujące, że mogą wreszcie usłyszeć szczęśliwą diagnozę. Nastąpi to już po tym jak Franka i Paweł poznają jej 10-letniego syna Adama (Liam Culbreth), który przyjedzie do Polski z adopcyjnymi rodzicami. Ale fragmenty scenariusza 1693 odcinka "M jak miłość", który będzie emitowany dopiero pod koniec tego roku dowodzą, że Zduńskim nie uda się spłodzić dziecka.

Nie przegap: M jak miłość. Poród Julii w nowym sezonie. Będzie tak blisko rozwiązania, a zamiast Budzyńskiego w szpitalu pojawi się Sylwia - WIDEO, ZDJĘCIA

Rafał Mroczek na profilu na Instagramie pokazał ujęcia jak kręcą z Dominiką Kachlik rozmowę Franki i Pawła w 1693 odcinku "M jak miłość", która sporo wyjaśni i niestety pozbawi Zduńskich złudzeń, że w najbliższym czasie będą mieli własne dziecko. Dialogi mogą sugerować także, że małżonkowie zdecydują się na zabieg in vitro, sztuczne zapłodnienie.  - A co jeśli spróbujemy i się nie uda? - powie Franka do Pawła. - To spróbujemy jeszcze raz i jeszcze raz. A potem jeszcze raz. Z tobą mogę próbować tak aż do śmierci - zapewni żonę Zduński w 1693 odcinku "M jak miłość" w nowym sezonie.

Zobacz ZDJĘCIA z 1693 odcinka "M jak miłość" z Pawłem i Franką >>>

Sprawdź też: M jak miłość. Ucieczka Franki i Pawła z Warszawy! Zduński pogodzi się z żoną i zabierze ją z dala od wszystkich - WIDEO

W 1693 odcinku "M jak miłość" Paweł złoży France ważną obietnicę

Po tych słowach Pawła w 1693 odcinku "M jak miłość" Franka zrozumie, że ukochany będzie z nią bez względu na wszystko. Wybaczy jej nawet kłamstwa o przeszłości, o ciąży sprzed lat i synu Adamie. Będzie szczęśliwa, że ma u boku tak wspierającego, troskliwego męża. - Wariat... - oceni Franka, lecz obietnica Pawła, że nigdy nie się nie poddadzą, że wreszcie będą mieli dziecko będzie wiele dla niej znaczyła.

M jak miłość. Poważny kryzys w bistro Kingi! Franka zostanie sama, a Paweł tylko pogorszy sprawę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze