M jak miłość. Paweł w szpitalu u Franki po operacji! Nie przewidzą najgorszego - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram M jak miłość. Paweł w szpitalu u Franki po operacji! Nie przewidzą najgorszego - ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł w szpitalu u Franki po operacji! Nie przewidzą najgorszego - ZDJĘCIA

2022-07-05 8:47

Na jednym dramacie w "M jak miłość" się nie skończy, a Franka (Dominika Kachlik), która trafi do szpitala w nowym sezonie już po powrocie do Pawła (Rafał Mroczek) z USA i odnalezieniu 10-letniego syna Adama (Liam Culbreth) spędzi tam dłuższy czas! Zdjęcia z planu "M jak miłość" po wakacjach i przerażające zapowiedzi Franki podłączonej do kroplówki, na wózku inwalidzkim lub przykutej do szpitalnego łózka nie pozostawiają wątpliwości, że stan żony Pawła będzie poważny. Przejdzie operację, ale najgorsze dopiero przed nią. Zobacz co ujawnili właśnie na najnowszych zdjeciach z planu Dominika Kachlik i Rafał Mroczek!

Co będzie z Franką w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach?

Franka w szpitalu w następnym sezonie "M jak miłość" po operacji w obliczu diagnozy, która zdecyduje o dalszych losach żony Pawła i przyszłości małżeństwa Zduńskich! Zaledwie kilka dni temu Dominika Kachlik zdradziła najpilniej strzeżony sekret produkcji serialu, związany z tym co się stanie France, że trafi do szpitala, a już na jaw wychodzą nowe fakty w tej sprawie. Niestety aktorka nie mogła ujawnić ze szczegółami dlaczego Franka będzie w szpitalu, czy operacja, którą przejdzie na związek z chorobą, którą wykryto u niej w minionym sezonie "M jak miłość". Co zatem już wiadomo?

Na pewno w "M jak miłość" po wakacjach żona Pawła spędzi w szpitalu wiele dni. Dominika Kachlik potwierdziła to w najnowszym Instastory, gdzie napisała - "Another day, another drama", czyli "Kolejny dzień, kolejny dramat", ale nie mogła już pokazać jak będzie wyglądała jej bohaterka podczas leczenia w szpitalu. Ujawniła tylko ujęcie dłoni z podłączoną kroplówką.

Co ciekawe dopiero co na planie "M jak miłość" Kachlik i Mroczek nagrali inne sceny w szpitalu, które wskazywały na to, że Zduńscy usłyszą kolejną diagnozę u ginekologa. Trzeba jednak pamiętać, że często kręcone są ujęcia do kilku odcinków "M jak miłość", do tego niechronologicznie, więc pobyt Franki w szpitalu i operacja mogą poprzedzić decydującą wizytę u lekarza. 

Nie przegap: M jak miłość. Franka na skraju życia i śmierci! Żona Pawła wyląduje w szpitalu i przejdzie operację. Wyciekły ZDJĘCIA

Sprawdź także: Dominika Kachlik pożegnała M jak miłość. Franka wyjedzie, bo aktorka przeszła do nowego serialu - ZDJĘCIA

Emocje wokół Franki w szpitalu w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej podsycił też Rafał Mroczek, który pierwszy raz pokazał jak powstają sceny na szpitalnym korytarzu, gdzie Paweł będzie w napięciu oczekiwał na wieści o żonie. Ani słowem nie wspomniał jednak o tym co się stanie z Franką, dlaczego będzie w szpitalu, a Paweł będzie drżał ze strachu o ukochaną. Wszystko wyjaśni się dopiero w nowym sezonie "M jak miłość", ale w odcinkach, które będą emitowane dopiero późną jesienią. Na pewno w listopadzie!

M jak miłość. Anna Mucha cały czas płacze na planie! Zdradzona Magda Budzyńska będzie błagać Kingę o pomoc w nowym sezonie, ale to nie pomoże
Najnowsze