M jak miłość po wakacjach 2020. Szokująca przemiana Marcina! Mikołaj Roznerski zmienił się nie do poznania

2020-05-29 8:27 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Szokująca przemiana Marcina! Mikołaj Roznerski zmienił się nie do poznania
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Szokująca przemiana Marcina! Mikołaj Roznerski zmienił się nie do poznania

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy szokującą przemianę Marcina! Mikołaj Roznerski zmienił się nie do poznania, a zdjęcia ujawnił na swoim profilu na Instagramie. Jak będzie wyglądał zupełnie nowy Marcin w "M jak miłość" po wakacjach 2020? Takiego go jeszcze nigdy nie widzieliśmy! Z silnego chłopaka z nieco zniszczoną bójkami twarzą Chodakowski zamieni się w... No właśnie, w kogo? Zobaczcie efekty metamorfozy Roznerskiego!

M jak miłość po wakacjach 2020. Nie poznacie Roznerskiego! Czy taki będzie Marcin w nowym sezonie "M jak miłość"?

Mikołaj Roznerski oszołomił fanów zupełnie nowym wyglądem. Twardy chłopak z 30dniowym zarostem i łobuzerskim błyskiem w oku zniknie z "M jak miłość po wakacjach 2020?

Na to wskazują zdjęcia opublikowane przez gwiadroa "M jak miłość" na jego profilu na Instagramie. Marcin z "przylizaną" grzywką w ciemnym garniturku, białej koszuli i pod krawatem - tak będzie się prezentował straszy z braci Chodakowskich w "M jak miłość" po wakacjach 2020?

M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek będą mieli dziecko? Pojawi się matka Anety - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Co może wpłynąć na totalną zmianę wizerunkową Marcina w "M jak miłość". Do domu Chodakowskich po wakacjach 2020 zawita szczęście wraz z uwolnionym z więzienia Olkiem. Jak zdradzają gwiazdy na planie "M jak miłość" Aneta będzie też w prawdziwej ciąży z ukochanym mężem! Ale to raczej nie sprawi, że Marcin z uroczego łobuza zamieni się w grzeczniutkiego księgowego...

Mamy podejrzenia, że Marcin dostanie nowe wyzwanie zawodowe, które zmusi go do totalnej zmiany. Garnitur, okulary i grzeczna fryzura pasują do pana dyrektora Marcina Chodakowskiego... A może Marcin i Jakub zdobędą nowe zlecenie w "M jak miłość", dla którego będą musieli udawać zupełnie innych ludzi? Na zdjęciu prezentuje szeroki uśmiech, więc liczymy na to, że zmiana w życiu Marcina będzie zdecydowanie na lepsze!

Jak wam się podoba grzeczny Marcin? Czy będzie pasował do powiększonej rodziny w "M jak miłość" przekonamy się już w nowych odcinkach serialu zaraz po 2020.

Super Raport 27 V (gość: Bodnar, Girzyński, Matczak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze